Oyunun başında golü bulmuşsun. Rakibin gardı düşmüş, kendi sahasında oynamasına rağmen seni sıkmıyor, antrenman maçı havasında futbol oynuyor.

Arka arkaya atak fırsatı buluyorsun ama bir türlü ikinci golü yakalayamıyorsun. Sonra belki de bu sezonun en rahat maçını oynayacakken, sahadan boynu bükük ayrılıyorsun.

Beşiktaş’ta hem Teknik Direktör Valerien Ismael, hem de bazı futbolcuların performansında sorun var. Ismael oyuncu değişikliklerinde bir türlü isabet sağlayamıyor, verim alamıyor. Garip değişiklikleri futbolcuları da olumsuz etkiliyor. Mesela Muleka, mesela Dele Alli ve N’Koudou bir türlü takıma katkı sağlayamıyor. Josef’de ise psikolojik çöküntü sürüyor.

Bir de bunlara takımın beyni Ghezzal sakatlanınca, gol sıkıntısı çeken Beşiktaş ortaya çıkıyor. Yenilen golleri de anlamak mümkün değil. Hatayspor 4 kez geldi Siyah Beyazlı kaleye, ikisi gol oldu. Yenilen golün ve atılamayanların faturası Valerien Ismael’e kesilir.

Hatayspor galibiyeti hak etti mi ? Hayır. Futbol adına ortaya hiç bir şey koymadılar. Ama ellerine geçen iki fırsatı gole çevirerek, sahadan 3 puan ile ayrıldılar.