Kurum'un açıklamalarından satır başları şöyle; Bizim bir hayalimiz var. Ancak samimi hayaller muradına kavuşur. Şimdi bu hayalleri gerçekleştirmek için yarın son gün.

Öyle bir İstanbul hayal ediyoruz ki İstanbul'un artık çilesi bitsin. Arnavutköy'ün otobüsü yok. Bunlar bihaber. İlgilenmediler. Öyle bir İstanbul istiyoruz ki sokakları güven ve huzurla dolsun. Gençleri geleceğe umutla baksın. Size söz veriyoruz; Biz İstanbulumuzu asla ve asla kaderimize terk etmeyeceğiz. Milletimizin yanında olacağız. Bu söz eser adamların sözüdür. Bu söz sağlam adamların sözüdür. Bu söz Murat Kurum sözüdür. Bu söz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan sözüdür.

"BU AZİZ MİLLETİN KAYNAKLARINI ÇARÇUR ETTİLER"

'Bu şehri depreme hazırlayacağız' dediler, tek bir çivi çakmadılar. Reklama depreme ayırdıkları bütçenin 2 katını verdiler. O algı siyasetiyle 5 yıldır koca İstanbul'u meşgul ediyorlar. Ulaşım sorununu çözeceğiz' dediler, 5 yıldır çileye dönüştürdüler. Bu aziz milletin kaynaklarını çarçur ettiler. 

2019'da oyunuzu istediler, gittiler. Yüzlerce vaat verdiler, makama oturunca hepsini unuttular. Deprem bölgesindeki kardeşlerimiz için sağlam konutlar yaparken bunlar balya balya para kuleleri yaptılar. Mal beyanlarını açıkladılar, 1.5 milyar liralık yepyeni mallar ortaya çıktı.

"BİRİLERİNİ SÜRESİZ TATİLE GÖNDERECEĞİZ"

Bu millet kendini unutanlara kaybolan yılların hesabını sandıkta soracak. 31 Mart hesap günüdür. Birilerini süresiz tatile göndereceğiz.

Eş genel başkan da genel başkanlığı bırakacak. Onlar her türlü manipülasyonu yapacaklar. Yarın sandıklarımıza sahip çıkalım, sandıkları terk etmeyin.

'Mayıs seçiminde kazanıyoruz' dediler, ne oldu? Millete yine yalan söylediler. Onların savurduğu paraları İstanbul'un projelerinde harcayacağız.

Sen İstanbul'u kara kışa teslim edip, balıkçıda büyükelçiyle yemek yerken biz yuva yapıyorduk. Sen genel başkanını devirmek için gizli gizli toplantılar yaparken biz İstanbul'a yatırım yapıyorduk. 

Hep birlikte İstanbul'un geleceğine emin adımlarla yürüyoruz. Yarın sandıkta tüm bunların hesabını sormaya hazır mıyız?

Kaynak: Haber Merkezi