İbn-i Sina’nın mucize reçetesi! Bu yiyecek kansere dahi çare oluyor

Ünlü tıp bilimcisi İbn-i Sina’dan mucize reçete: Önemli sağlık meselelerinin rehabilitasyonunda kullanılan ve hala geçerliliğini gözeten bu tanımı (tarif) sizler de kolay bir şekilde yapabilirsiniz. İbn-i Sina’nın mucize karışımını sizler için derledik, işte o mucize gıda ve karışım tanımı ve İbn-i Sina'nın soğuk algınlığı tarifi...

İbn-i Sina’nın mucize reçetesi! Bu yiyecek kansere dahi çare oluyor - Sayfa 1

İbn-i Sina’dan insanlık için inanılmaz karışım tarifi ehemmiyetli sıhhat sorunlarınıza iyi gelecek. Bir Hayli sıhhat meselesinin rehabilitasyonunda ehemmiyetli bir rol oynayan bu karışım nasıl hazırlanır, gelin beraber bakalım. İşte o tarif...

İbn-i Sina’nın mucize reçetesi! Bu yiyecek kansere dahi çare oluyor - Sayfa 2

Bu gıdalar kansere dahi derman

Malzemeler

250 gram kuru incir

1 litre zeytinyağı

Nasıl yapılır?

Öncelikle incirleri yıkayın, süzün ve kuşbaşı olacak şekilde doğrayın. İncirleri zeytinyağlı kavanozun içine alın ve ağzını kapatın. Bu kavanozu 5 gün süresince karanlık bir yerde muhafaza edin ve bu vaktin sonunda sabah, akşam olacak şekilde günde iki kere tüketin.

İbn-i Sina’nın mucize reçetesi! Bu yiyecek kansere dahi çare oluyor - Sayfa 3

Peki, incir karışımı ne işe yarıyor?

Astım gibi solunum yolu hastalıklarınız varsa incir karışımı ile meselenizi çözmeniz olası olacak. İbn-i Sina’nın önerdiği incir karışımının en ehemmiyetli tesiri ise kanseri önlemesi. Kanser yaradılışını önleyen incir karışımını kumpaslı bir şekilde harcayarak etkilerinden yararlanabilirsiniz.

İbn-i Sina’nın mucize reçetesi! Bu yiyecek kansere dahi çare oluyor - Sayfa 4

İbni Sina'nın Soğuk Algınlığı Tarifi

İbn-i Sina'nın Boğaz Ağrısı Çayı Tarifi

2 yemek kaşığı bal, 2 yemek kaşığı limon suyu, 2 yemek kaşığı tarçın ve 2 yemek kaşığı sirkeyi bir fincanın içerisine karıştırıyoruz. Ardından üzerine 1 fincan kaynar su ekleyip, fazla soğumasına izin vermeden içiyoruz.