Sezon başında Galatasaray'a transferinin açıklanması uzun süren Mauro Icardi'nin bu durumunun eşi Wanda Nara'nın yaşadığı bir hastalıktan dolayı olduğu iddia edilmişti.


O dönem Arjantinli bir gazeteci Wanda Nara'nın lösemi olduğunu açıklayarak gündeme oturmuştu. İlerleyen günlerde Mauro Icardi, Galatasaray'a transfer oldu ve eşi de onunla yaşamak üzere İstanbul'a geldi.

   
Hola'ya röportaj veren Wanda Nara hastalığı hakkında ilk kez net konuştu. Wanda Nara; "Ben lösemiyim. İlk başlarda 'Bende birşey var' diyordum, sonra ona hastalık demeyi başardı. Şimdi de adını koydum." diye konuştu.

   
Wanda Nara'nın lösemi olduğunu ilk olarak Jorge Lanata isimli gazeteci açıklamıştı. Wanda Nara, Arjantinli gazeteci hakkında da açıklamalarda bulundu.

Süper Lig'de teknik direktör kıyımı! Kluivert da gitti Süper Lig'de teknik direktör kıyımı! Kluivert da gitti

   
"Her hafta Fundaleu'dan doktorum Dr. Miguel Pavlovsky'ye gönderilen testlerim var. Ayrıca hastalığın seyrine göre değişen bir tedavi görüyorum. Her hafta sonuçları almaya gittiğimde nefesim kesiliyor. Bu hassas bir konu özel kalmasını tercih ederdim ama anlıyorum. Lanata'yı şikayet etmemeye karar verdim. O bir gazeteci ve eğer bilgi ona ulaştıysa bunu yayınlaması gerekirdi."