İcra Müdür ve Müdür Yardımcılığı mülakatları ertelendi mi?  Ne zaman yapılacak?

Kabine Toplantısı’nda ilan alınan tam kapanma nedeniyle birçok sınav ertelendi. Adalet Bakanlığı da yaptığı açıklamada İcra Müdür ve Müdür Yardımcılığı mülakatları hakkındaki son durumu duyurdu.

Google Haberlere Abone ol
İcra Müdür ve Müdür Yardımcılığı mülakatları ertelendi mi?  Ne zaman yapılacak?
27.04.2021 23:59

29 Nisan ile 17 Mayıs arası tam kapanma döneminde sınavların nasıl yapılacağı sorgulanıyor. Okullarda yüz yüze eğitime ara verilirken, bütün sınavlar da ertelenmişti. Adalet Bakanlığı da bünyesinde yapılacak İcra Müdür ve Müdür Yardımcılığı mülakatları ilgili önemli bir karar verdi.

İCRA MÜDÜR VE MÜDÜR YARDIMCILIĞI MÜLAKATLARI ERTELENDİ Mİ?

Adalet Bakanlığı, tam kapanma nedeniyle yazılı ve sözlü sınavların ertelendiğini açıkladı.

Adalet Bakanlığı, 30 Nisan 2021 ile 17 Mayıs 2021 arasındaki yazılı ve sözlü sınavların ileri bir tarihe ertelendiğini duyurdu.

İcra müdürlüğü sınavı

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, "Cumhurbaşkanlığı Kabinesi'nde Covid-19 salgını kapsamında alınan kararlar ve bu kararlar doğrultusunda İçişleri Bakanlığınca yayımlanan genelge içeriği dikkate alınarak daha önce ilan edilen ve 30 Nisan 2021- 17 Mayıs 2021 tarihleri arasında yapılacak olan;

-Hakim ve Savcı Adaylığı mülakatları,
-İcra Müdür ve Müdür Yardımcılığı mülakatları,
-Bakanlığımız taşra teşkilatı Görevde Yükselme ve Unvan değişikliği sözlü sınavları,
-Bakanlığımız merkez ve taşra teşkilatı ile Ceza ve İnfaz kurumları sürekli işçi ve sözleşmeli -Personel alımına ilişkin boy- kilo ölçümü, uygulamalı veya sözlü sınavları,
ileri bir tarihe ertelenmiştir. Yeni sınav tarihleri ilgili Adalet Komisyonları ve Bakanlığımızca daha sonra duyurulacaktır" denildi.

Yorumlar