İsmail Balaban nişanlısı Gamze Atakan kimdir? Annesinden İsmail Balaban’ı yıkan sözler

Televizyon ekranlarının en fazla izlenen yarışma programlarından Survivor 2021'de Ünlüler takımındaki İsmail Balaban, annesiyle yaptığı telefon görüşmesi sonrası adeta yıkıldı. Annesinin nişanlısı Gamze Atakan hakkındaki sözleri büyük bir üzüntü ile öğrenen İsmail Balaban iletişim odasında ayrılmak istedi.

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
İsmail Balaban nişanlısı Gamze Atakan kimdir? Annesinden İsmail Balaban’ı yıkan sözler

Milli güreşçi İsmail Balaban'ın Survivor'da annesiyle yaptığı telefon konuşması büyük ses getirdi. Annesi Gülsüm Balaban, İsmail'e nişanlısı Gamze Atakan için "Bırakıp gittiğin kız değilmiş oğlum, sen bilirsin. Hiçbir şekilde onun adını anma orada" sözlerini duyanlar kulaklarına inanamadı. Bu gelişmelerin ardından birçok kişi, Survivor İsmail Balaban nişanlısı Gamze Atakan hakkındaki bilgileri araştırmaya başladı.

Survivor 2021’de ünlüler takımında yarışan güreşçi İsmail Balaban'ın iletişim oyunu sonrası annesiyle konuştu.

Annesinin sözleri karşısında ünlüler takımı yarışmacıları şoke olurken, İsmail'in annesi şu ifadeleri kullandı: "Bırakıp gittiğin kız değilmiş oğlum, sen bilirsin. Beni burada öldürdüler oğlum, ben ölümlerden döndüm. Hiçbir şekilde onun adını anma orada."

Annesi ile yaptığı telefon konuşması sonrası büyük şaşkınlık yaşayan İsmail neler olduğunu sorarken, annesi 4 aydır çok kötü olaylar yaşadığını dile getirdi.

Konuşma sonrası İsmail izin isteyerek ödül evinin dışına çıktı. Sosyal medya kullanıcıları da İsmail'in nişanlısından ayrıldığını konuşurken, çok sayıda destek mesajı yağdı.

İSMAİL BALABAN’IN NİŞANLISI GAMZE ATAKAN KİMDİR?

İsmail Balaban, yarışma boyunca sıkça nişanlısından bahsetti ve yarışma sonrasında evleneceklerini ifade ediyordu.

ismailbalabannişanlısı

Gamze Atakan Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi, Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri bölümü mezunudur. Antalya Finike'de yaşan Atakan iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Atakan ev İsmail Balaban çifti 2020 yılında nişanlandı. Gamze Atakan ve İsmail Balaban çiftinin nişan yüzüklerini Finike Belediye Başkanı Mustafa Geyikçi takmıştı.

Survivor yarışmasına nişanlısını uğurlarken Gamze Atakan, ''Yolun bahtın açık olsun. Allah utandırmasın. Şampiyon olacaksın. Biliyorum. Seni çok seviyorum.'' paylaşımını yaptı.

İSMAİL BALABAN KİMDİR?

Konyaaltı Belediyesi Spor Kulübü güreşçisi İsmail Balaban 1987 yılında dünyaya gelmiştir. 2017 yılında 656. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşlerinde finale kalmış ve Orhan Okulu’yu yenerek Başpehlivanlık unvanının sahibi olmuştur.

Antalya Elmalı İlçesi Akçay Köyü’nde dünyaya gelen İsmail Balaban’ın annesi Gülsüm hanım, babası ise Hasan Bey’dir. Turan isminde bir ikiz kardeşi vardır. Eğitimini sürdüren İsmail Balaban Adnan Menderes Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nda tahsil görmektedir. 2012 yılında gerçekleşen 651. Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde başaltında üçüncü olarak başpehlivanlık kategorisinde mücadele etme hakkını kazandı. 2013 yılındaki 652. Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde finale kalıp başpehlivan olmayı başardı.

 

Yorumlar