İtham Ediyorum filmi ne zaman, nerede çekildi? İtham Ediyorum filminin konusu nedir, oyuncuları kim

Yönetmenliğini Orhan Elmas'ın üstlendiği, senaryosu ise Fuat Özlüer'in yazdığı İtham Ediyorum filmi bugün sinema severlerle bulunuyor. Adalet arayışında olan bir savcı ile cinayetten suçlanan bir kadının hikayesinin anlatıldığı filmin detayları merak ediliyor. Peki, İtham Ediyorum filmi ne zaman, nerede çekildi?

Google Haberlere Abone ol
İtham Ediyorum filmi ne zaman, nerede çekildi? İtham Ediyorum filminin konusu nedir, oyuncuları kim
16.11.2021 12:47

Başrolünde Kartal Tibet ve Hale Soygazi'nin yer aldığı İtham Ediyorum filmi bugün 360 TV^de seyircisiyle buluşuyor. İzleyenleri duygulandıran filmin yapımcılığını Türker İnanoğlu üstleniyor. Peki, İtham Ediyorum filminin konusu nedir, oyuncuları kimler? Merak edilen detaylar haberde...

İTHAM EDİYORUM FİLMİNİN KONUSU NE?

İtham Ediyorum filminde, ailesiyle adalet arasında karar vermek zorunda kalan bir savcının hikâyesi anlatılır. Fatma, cinayetle suçlanmaktadır. Oysa genç kadın ve eşi, iddiayı kesinlikle reddetmektedir. Tanıyan herkes Fatma’nın masumiyetine şahitlik eder. Fakat savcının elinde onu suçlamaya yetecek kadar delil vardır. Savcı Aydın, zanlının geçmişine doğru indikçe olay iyice giriftleşmektedir. Mutlu bir evliliği olan Aydın’ın eşi Selma bir süredir psikolojik sorunlar yaşamaktadır. Dava ilerledikçe Selma’nın rahatsızlığı ile Fatma’nın işlediği iddia edilen suç arasındaki bağlantılar ortaya çıkmaya başlar.

İTHAM EDİYORUM FİLMİNİN OYUNCULARI KİMLER?

İtham Ediyorum filminde yer alan oyuncular şöyle:

Kartal Tibet
Türker Tekin
Osman Alyanak
Hulusi Kentmen
Hale Soygazi
Atıf Kaptan
Bora Ayanoğlu
Melda Sözen
Kayhan Yıldızoğlu
Necdet Tosun
Önder Somer
Muammer Gözalan
Yeşim Yükselen

 

İTHAM EDİYORUM FİLMİ NE ZAMAN, NEREDE ÇEKİLDİ?

1972 yapımı İtham Ediyorum filminin çekimleri İstanbul'un farklı yerlerinde gerçekleştirilmiştir. 

Yorumlar