MHP'ye yeni katılan çok sayıda vatandaş için toplu rozet takımı töreni düzenleyen İzmir İl Başkan Veysel Şahin, MHP'ye katılan yeni üyelerin çoğunlukla Cumhuriyet Halk Partisi, Adalet Partisi, Zafer Partisi ve İP'den ayrılanlar olduğunu belirtti.

mhp3

MHP İzmir İl Başkanlığı, 30 Ocak Pazartesi gününü kadar devam edecek olan 'Üye Harekatı' kapsamında, MHP'ye yeni katılan çok sayıda vatandaş için toplu rozet takımı töreni düzenledi. 
MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin ve ilçe başkanlarının katılımıyla yapılan törende, yeni üyelere rozetleri takıldı. İl başkanlığında yapılan törende, MHP'ye yeni katılan üyelere seslenen İl Başkanı Veysel Şahin, "Hoş geldiniz, güç verdiniz. Milliyetçi Hareket Partililer, '2023 Lider Ülke Türkiye Vizyonuna' hep beraber şahitlik edeceğiz. Mayıs ayında yapılacak bir seçimde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın ilk turda seçilmesini sağlayacağız. Destekleriniz ve katkılarınız için dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

mhp4

10 YERDE ÜYE KATILIM TÖRENİ DÜZENLENECEK

Son günlerde Milliyetçi Hareket Partisi'ne yapılan planlı saldırılara cevap olması için İzmir'den 'Üye Harekatı' başlattıklarını belirten MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin, "30 Ocak Pazartesi gününe kadar her gün akşam 20.00'da rozet takma törenini devam edeceğiz. Ertesi gün ise Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'ye 15 günlük yaptığımız çalışmaları ileteceğiz. Sosyal medyadan partimize yapılan saldırılara bir cevap niteliğinde bir çalışma yapıyoruz. 30 Ocak akşamına kadar üye katılım töreni yapacağız. 3'ü il başkanlığımızda olmak üzere 9 ilçede yapacağız. İl başkanlığımızla birlikte toplam 10 yerde üye katılım töreni düzenleyeceğiz.
İzmir'de 30 bin üyemiz var. Hedefimiz 12 bin yeni üye. 15 günde 12 bin üye yapacağız. 12 bin üye gerekçesi de 12 bin üyelik formu bir insan boyuna denk geliyor. Allah'ın izniyle bir adam boyu üye yapacağız" diye konuştu.
Veysel Şahin, MHP'ye katılan yeni üyelerin çoğunlukla Cumhuriyet Halk Partisi, Adalet Partisi, Zafer Partisi ve İP'den ayrılanlar olduğunu belirtti.