Kabine Toplantısı ne zaman, saat kaçta, bugün var mı? Yeni tedbirler alınacak mı?

Koronavirüs vakalarının artması sonrası Kabine Toplantısı ile ilgili son dakika gelişmeleri araştırılıyor. Toplantı sonrası yeni tedbirlerin alınıp alınmayacağı merak ediliyor. Peki, Kabine Toplantısı ne zaman, saat kaçta, bugün var mı? Yeni tedbirler alınacak mı? İşte detaylar...

Google Haberlere Abone ol
Kabine Toplantısı ne zaman, saat kaçta, bugün var mı? Yeni tedbirler alınacak mı?
27.09.2021 10:56

Bir kaç haftadır yapılmayan Kabine Toplantısı'nın Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında yapılması bekleniyor. Toplantıda birçok gündemin masaya yatırılması bekleniyor. En çok merak edilen ise gıda fiyatlarındaki artış ile ilgili önlemler ve koronavirüs vakalarıyla ilgili alınacak önlemler olacak.  Peki, Kabine Toplantısı ne zaman, bugün var mı? İşte merak eidlen ayrıntılar...

KABİNE TOPLANTISI NE ZAMAN, BUGÜN VAR MI?

Birçok insanın merak ettiği Kabine Toplantısı 27 Eylül 2021 (bugün) tarihinde yapılması bekleniyor.

BM Genel Kurulu için geçtiğimiz hafta ABD’de temaslarda bulunan Erdoğan’ın, değerlendirmelerini de kabine üyeleriyle paylaşması bekleniyor.

Afganistan ve Suriye’deki son durum da toplantının önemli başlıkları arasında olacak. Bu çerçevede 29 Eylül’de Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile bir araya gelecek olan Erdoğan’ın programıyla ilgili hazırlıklar da toplantının kritik başlıkları arasında yer alacak.

Kabinede en önemli gündem maddelerinden biri de gıda ürünlerinde fahiş fiyatla mücadele çalışmaları olacak. Erdoğan, kabinede alınan kararları ‘Millete Sesleniş’ konuşmasıyla kamuoyuna duyuracak.

Yorumlar