İstanbul’da okullar tatil edildi! Vali Yerlikaya duyurdu İstanbul’da okullar tatil edildi! Vali Yerlikaya duyurdu

MHP İlçe Başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya AK Parti Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, AK Parti İlçe Başkanı İsmail Oruç, MHP İlçe Başkanı Av.Alptekin Uçmak Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Kadirli İlçe Başkanı Ahmet Alıcı, MHP Yönetim Kurulu Üyeleri ve Belediye Meclis Üyeleri katıldı.

Fikir alışverişinde bulunulan toplantıda konuşan MHP İlçe Başkanı Av.Alptekin Uçmak Cumhur İttifakının yeniden zaferle sonuçlanacak bir seçime hazır olduğunu söyleyerek birlik ve beraberliğimiz daim olsun dedi.

Cumhur İttifakının zafere giden bu yolda hep birlikte gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam ediyoruz diyen Uçmak “Sayın Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu, AK Parti İlçe Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunduk. Cumhur İttifakının başarısı için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

AK Parti Milletvekili Mücahit Durmuşoğlu ise İlçe Başkanımız İsmail Oruç ve teşkilatımızla birlikte MHP İlçe Başkanı Sayın Alptekin Uçmak ve teşkilatını ziyaret ettik diyerek “Cumhur İttifakı olarak 2023 seçimlerinde yeni bir zafer kazanmak için durmadan, yorulmadan çalışıyoruz. MHP İlçe Başkanı Av.Alptekin Uçmak bey ve yönetiminin ev sahipliğinde gerçekleştirdiğimiz birlik ve beraberlik toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.