Kağıt Ev final ne zaman final yapıyor? Kağıt Ev neden final yapıyor?

Star TV’nin sevilen dizisi Kağıt Ev final kararı aldığı bildiriliyor. Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu, Tuvana Türkay, Helin Kandemir ve Nejat Uygur'un yer aldığı Kağıt Ev dizisi seyircisine veda etmeye hazırlanıyor. Seyirciler ise Kağıt Ev final ne zaman final yapıyor? Kağıt Ev neden final yapıyor? sorularına yanıt arıyor.

Kağıt Ev final ne zaman final yapıyor? Kağıt Ev neden final yapıyor? - Sayfa 1

Büyük umutlarla ekrana gelen Kağıt Ev dizisi reytinglere kurban oldu.  Star TV dizi Kağıt Ev dizisi zengin ve mutlu bir ailenin, beklenmedik bir cinayet karşısında içerisine girilen yalanlar sarmalını anlatıyordu. Dizi severler ise Kağıt Ev final ne zaman ve neden final yapacağını merak ediyor.

Kağıt Ev final ne zaman final yapıyor? Kağıt Ev neden final yapıyor? - Sayfa 2

KAĞIT EV NEDEN FİNAL YAPIYOR?

Kağıt Ev dizisinin bir türlü başarılı bir reyting grafiği yakalayamaması sonucu ekrana veda edeceği iddia ediliyor.

Geçtiğimiz Nisan ayında yayın hayatına başlayan Kağıt Ev dizisi ile üzen haber geldi. Star TV'nin sevilen dizisi Kağıt Ev'de istenilen reyting elde edilmediği için ekranlara veda edeceği duyuruldu.

Kağıt Ev final ne zaman final yapıyor? Kağıt Ev neden final yapıyor? - Sayfa 3

KAĞIT EV SON BÖLÜM ÖZETİ

Ailesinden intikam almak içi cinayeti üstlenen Mert’i kurtarmak için Aylin ve Cihan Fırtına , Bülent’e gerçekleri söyler.


Kağıt Ev final ne zaman final yapıyor? Kağıt Ev neden final yapıyor? - Sayfa 4

Ancak Mert onların ifadelerini geçersiz kılacak öyle tuzaklar hazırlamıştır ki, her ikisi de çaresiz kalır. Aylin ve Cihan’ın cinayeti Cemre işledi açıklaması üzerine Cemre herkesi daha da zor durumda bırakacak oyunlarını oynar.