Kağıt Ev nerede çekiliyor? Kağıt Ev konusu ne, oyuncuları kimler?

Başrollerinde, Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu ve Tuvana Türkay gibi oyuncuların yer aldığı Kağıt Ev dizisi yeni bölümüyle Star Tv'de izleyicisi ile buluşacak. Farklı senaryosu ve oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Kağıt Ev dizisinin ayrıntıları merak ediliyor.

Google Haberlere Abone ol
Kağıt Ev nerede çekiliyor? Kağıt Ev konusu ne, oyuncuları kimler?
03.05.2021 19:16

Yönetmenliğini Şenol Sönmez’in yaptığı Kağıt Ev dizisinde; Fırtına ailesi, üç çocuklarıyla mutlu bir hayat sürdürmektedir; ta ki tek bir yanlış anlaşılmanın yol açacağı trajediye kadar. Dizinin yapımcılığını ise Saner Ayar’ın üstleniyor.

KAĞIT EV KONUSU NEDİR?

Fırtına ailesi; üç çocuklarıyla mutlu bir hayat sürdürmektedir; ta ki tek bir yanlış anlaşılmanın yol açacağı trajediye kadar.

kağıtev

Ceza Hukuku Profesörü Cihan Fırtına, Suçlu Peşinde programının yapımcısı Azra İnce’nin cazibesine yenik düşer ve ilk kez karısını aldatır. Başarılı bir avukat olan Aylin, işi ve 3 çocuğu arasında, bu ihaneti fark etmezken; 16 yaşındaki kızları Cemre'nin dikkatinden kaçamaz. Cemre şüphelerinde haklıdır ama şüphelendiği kişi yanlış olur.

Babasının, ailenin emektarı Gülsüm’ün kızı İnci ile ilişkisi olduğunu zanneder. Babasının üniversitede öğrencisi olan İnci, Cemre'nin desteğiyle okumuş, çok çalışkan, sevgi dolu bir kızdır ve Cemre'nin kendisine yönelik düşmanca tavırlarından bihaberdir. İki genç kız arasında çıkan tartışma, İnci'nin ölümüyle son bulur.

Çaresizce kızını arayan Gülsüm'ün yardım isteyeceği tek yer Fırtına ailesi iken, İnci'yi çaresizce arayan bir kişi daha vardır. İnci'nin herkesten sakladığı biricik aşkı, Fırtına Ailesi'nin büyük çocukları Mert.

Aylin ve Cihan Fırtına büyük çıkmaz içine düşerler. Evlerinde işlenen cinayet; karı koca için vicdan, merhamet, ihanet üçgeninde verecekleri en büyük sınav olur. Onlar iyi ebeveyn olmak adına evlatlarını korumaya çalışırken, ömürlerini verdikleri adalete de ihanet ederler.

kağıtev

KAĞIT EV OYUNCULARI VE KARAKTERLERİ

Erdal Beşikçioğlu: Erdal
Nur Fettahoğlu: Aylin Fırtına
Nejat Uygur: Mert
Helin Kandemir: Cemre
Bulut Teker: Melisa
Tuvana Türkay: Azra
Nihal Koldaş: Gülsüm
Can Nergis: Bülent
Bülent Gültekin: Çetin
Tuğçe Aykut: İnci

KAĞIT EV DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Dizinin çekimleri İstanbul'da farklı semtlerde çekilmektedir.

Yorumlar