Kanal 7 Emanet 2. sezon fragmanı yayınlandı! Emanet yeni sezon ne zaman?

Kanal 7'nin sevilen dizisi Emanet, yaz başında ilk sezonunu tamamladı. Yeni sezon yaklaşırken Emanet dizisinden izleyicilerini çok sevindirecek bir haber geldi. Senaryosu Başak Yazı Odası tarafından kaleme alınan, yönetmenliğini Ayhan Özen ve Serkan Mut'un üstlendiği dizi eylül ayında ikinci sezonuyla ekrana gelecek. Emanet dizisi ikinci sezon ilk fragmanı da yayınlandı...

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Kanal 7 Emanet 2. sezon fragmanı yayınlandı! Emanet yeni sezon ne zaman?

Kanal 7 ekranlarının sevilen ve ilgi ile takip edilen dizisi Emanet yeniden ekrana dönüş yapacak. İlk sezonu çok başarılı geçen dizinin ikinci sezonu için ekip çalışmalara başladı. Tüm dizi takipçileri ise Emanet yeni sezon ne zaman? Kanal 7 Emanet 2. sezon fragmanı geldi mi? gibi soruların yanıtlarını araştırıyorlar. Heyecanla beklenen Emanet dizisi ikinci sezon ilk fragmanı geldi. İşte tüm detaylar...

EMANET YENİ SEZON NE ZAMAN?

Karamel Yapım tarafından çekilen dizinin resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda Emanet'in yeni sezon bölümleriyle çok yakında Kanal 7 ekranlarında olacağı belirtildi.Emanet dizisi 18 Haziran'da yayınlanan 205. bölümüyle sezon finali yapmıştı. Seher ve Yaman'ın aşkını ekranlara taşıyan dizi eylül ayından itibaren hafta içi her gün Kanal 7 ekranında olacak.

EMANET DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Seher, yaşlı babasıyla birlikte yaşayan alçakgönüllü, genç ve güzel bir kızdır. Seher'in sakin akıp giden hayatı, Kırımlı ailesine gelin giden ablasının ölümüyle sarsılır.

Seher'in artık ne pahasına olursa olsun sahip çıkması gereken bir emaneti vardır; beş yaşındaki yeğeni Yusuf. Ancak Seher'in işi hiç kolay olmayacaktır. Çünkü sert kuralları ve acımasızlığı ile ün yapmış bir iş adamı olan Yaman Kırımlı, Yusuf'un amcasıdır ve yeğenini kimselere vermeye niyeti yoktur.

Gücünü sadece masumiyetinden ve sabrından alan Seher, kudretli Yaman Kırımlı'ya karşı amansız bir mücadeleye girişir. Bu serüven, Kırımlı konağında uzun zamandır gizli kalmış sırları ortaya çıkarırken; Seher ve Yaman'ın kalplerinde bambaşka bir emanet büyümeye başlayacaktır.

Yorumlar