Kanunsuz Topraklar yeni bölüm ne zaman? Kanunsuz Topraklar hangi gün yayınlanıyor?

Tanıtımı ile dizi severleri heyecanlandıran  Kanunsuz Topraklar'ın ilk iki bölümü seyircisiyle buluştu. Dönem dizisi olması nedeniyle dikkatleri üstüne çeken dizinin başrollerini Uğur Güneş, Esra Bilgiç ve Necip Memili'nin paylaşıyor. Kostümleri ve hikayesiyle ilgi odağı olan Kanunsuz Topraklar'ın hangi gün yayınlandığı merak ediliyor. Peki, Kanunsuz Topraklar yeni bölüm ne zaman? İşte detaylar...

Google Haberlere Abone ol
Kanunsuz Topraklar yeni bölüm ne zaman? Kanunsuz Topraklar hangi gün yayınlanıyor?
13.10.2021 18:27

Yönetmenliğini  aruk Teber'in üstlendiği senaryosunu Zülküf Yücel kaleme aldığı Kanunsuz Topraklar dizisinde madende çalışan Davut'un, maden çökmesi sonrası yaşadıkları ve beklenmedik aşkı anlatılıyor. FOX tv'de yayınlanacak diziyle ilgili bazı ayrıntılar merak ediliyor. Peki, Kanunsuz Topraklar yeni bölüm ne zaman? Kanunsuz Topraklar hangi gün yayınlanıyor?

KANUNSUZ TOPRAKLAR NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Bir dönem dizisi olan Kanunsuz Topraklar'ın ilk bölümü 29 Eylül Çarşamba akşamı saat 20:00'de dizi izleyicisiyle buluşmuştu. Dizi Çarşamba akşamları yayınlanacak.

Kanunsuz Topraklar'ın yeni bölümü 13 Ekim'de (yarın) ekranlarda olacak.

KANUNSUZ TOPRAKLAR DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

1939 yılında kömür şehri Zonguldak’ta bir kasabada madenci Davut, kardeşleri ve anne-babasıyla mütevazı bir hayat sürmektedir. Madenin sahibi Paşazade Malik Bey adında zengin bir adamdır. Yağmurun çok yağdığı bir gün uyarıları dikkate almayan Malik Bey yüzünden beklenen olur ve maden çöker. Davut, bu düzene karşı sesini yükseltmeye karar verir. Malik Bey’in de Davut için hiç beklenmeyen bir teklifi vardır.

Malik Bey’in kızı Gülfem hayatın gerçeklerinden uzak, korunarak büyütülmüştür. Gülfem; ele avuca gelmez, söz dinlemez, hatta kaba-saba bir adam olarak gördüğü Davut’a zamanla içten içe hayranlık duymaya başlar. Malik Bey ise kızı Gülfem’i, Ali Gelik adında zengin bir maden patronuyla evlendirmeyi düşünmektedir.

 

KANUNSUZ TOPRAKLAR DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLER?

Geniş kadrosuyla dikkat çeken Kanunsuz Topraklar dizisinin oyuncuları şöyle:

Murat Daltaban, Kaan Taşaner, Doğaç Yıldız, Eylül Su Sapan, Serdem Paçal, Hazar Motan, Onay Kaya, Mine Şenhuy Teber, Ezgi Çelik, Onuryay Evrentan, Derinsu Akkuş, Bora Sivri, Mustafa Dinç, Hakan Aydın, Arif Diren, Şekip Taşpınar, Soner Türker, Doğaç Gözüdeli, Umay Anadolu Kaboğlu, Mısra Tüfek, Rana Kayacan, Hür Can Davran, İhsan İlhan ve Ali Erkazan.

Yorumlar