Kardeşlerim 10. yeni bölüm full izle ATV! Kardeşlerim 11. bölüm fragmanı çıktı mı?

ATV'nin sevilen dizisi Kardeşlerim 10. yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Diziseverler yeni bölüm fragmanını izledi ve heyecanla Cumartesi gününü bekledi. Kardeşlerim son bölümde Ömer'in vereceği karar kardeşlerin kaderini etkilemişti. İşte Kardeşlerim yeni bölüm izle ekranı.

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Kardeşlerim 10. yeni bölüm full izle ATV!  Kardeşlerim 11. bölüm fragmanı çıktı mı?

Cumartesi akşamları ekrana gelen Kardeşlerim dizisi 10. yeni bölümü ile bu akşam yayınlanacak. Diziseverler Kardeşlerim 10. yeni bölüm izle ekranını araştırıyorlar. Yeni bölümde Ömer sürpriz bir teklif alıyor. İşte Kardeşlerim dizisi tüm detayları...

KARDEŞLERİM YENİ BÖLÜM CANLI İZLE

KARDEŞLERİM 10. YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Ömer, Akif'in para teklifini kabul edince Kadir'le arasında ipler gerilir. Evi terk eden Ömer nereye gideceğini bilmez haldeyken sürpriz bir davet alır. Doruk kendisine güvenmeyen Asiye'nin kalbini kazanmak için elinden geleni yapar. Orhan çocukları evden kovan, üstüne bir de paralarını alan Şengül'e çok kızgındır. İkilinin arası iyice açılır.

Ömer sıfırdan yükselerek, zengin olma hayallerine dalıp Akif'in yanında işe girer. Ancak kardeşlerinden uzakta, ait olmadığı bir dünyada zorlanır, eve geri döndüğünde herkesi şaşırtan bir gelişme olur.

KARDEŞLERİM 10. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

KARDEŞLERİM SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Hastaneye kaldırılan Orhan'ın durumu kritiktir. Kocasını kaybetme korkusuyla deliye dönen Şengül, olanların suçunu çocuklara atar ve onları evden kovar. Berk, gözaltına alınır.

Çocuklar amcalarına bir şey olacak korkusu yaşarken bir de sokakta kalınca, çaresiz İstanbul'u terk etmeye karar verirler.

Akif ise Berk'i kurtarmak için bir plan peşindedir. Kadir'i ikna edemeyeceğini bildiğinden Ömer ile görüşmeye karar verir. Ömer'in vereceği karar kardeşlerin kaderini etkileyecektir.

Kardeşlerim yeni bölüm izle

KARDEŞLERİM 11. BÖLÜM FRAGMANI ÇIKTI MI?

Kardeşlerim 10.yeni bölümü ile bu akşam ekranlara gelecek. 11. yeni bölüm fragmanın önümüzdeki günlerde yayınlanması bekleniyor.

KARDEŞLERİM DİZİSİNİN KONUSU

Birbirlerinden başka tutunacak dalları kalmayan 4 kardeşin yürek burkan mücadelesini anlatıyor. Dizide; Kadir, Ömer, Asiye ve Emel… Birbirlerine sıkı sıkıya bağlı bu dört kardeş, yaşanan bir dizi talihsiz olayın ardından hem annelerini hem babalarını kaybederler. Koskoca dünyada artık birbirlerine tutunmak dışında başka yapabilecekleri hiçbir şey, tutabilecekleri hiçbir el kalmamıştır.Yaşananlara sebep olan Akif Atakul'un sahip olduğu kolejin kapıları ve dolayısıyla hayatları bu çocuklara açılana kadar bu böyle devam eder… Zenginin ve yoksulun, suçlunun ve mağdurun yollarının kesiştiği bu yeni hayat, herkesi yeni birine dönüştürürken, Kadir ailesini ayakta tutmak, kardeşlerini korumak ve bir arada tutmak için elinden ne gerekiyorsa yapacaktır. 

Yorumlar