Kardeşlerim yeni bölüm neden yok, ara mı verdi? Kardeşlerim dizisi yeni bölüm bugün yok mu?

Bilindiği üzere Kardeşlerim dizisi her Cumartesi günü saat 20:00 'da ATV'de ekranlara geliyor. ATV yayın akışında Kardeşlerim yen bölümünü göremeyenler "Kardeşlerim yeni bölümü bugün yok mu? Kardeşlerim yeni bölüm neden yok?" sorusuna cevap arıyor. Dizi her hafta cumartesi akşamı ekranlara geliyordu. ATV ekranlarının sevilen dizisi Kardeşlerim, 35. yeni bölümü heyecanla bekleniyordu.

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Kardeşlerim yeni bölüm neden yok, ara mı verdi? Kardeşlerim dizisi yeni bölüm bugün yok mu?

Kardeşlerim yeni bölüm bu akşam yok mu, neden yok? sorusu internette araştırılıyor. Sebebi ise ATV yayın akışında Kardeşlerim yeni bölümünün görünmemesi oldu. Konusu ile sevilen dizi Kardeşlerim cumartesi günlerinin reyting rekorları kıran dizisi olmaya devam ediyor. Peki Kardeşlerim dizisi neden yok, Kardeşlerim dizisi yeni bölüm ne zaman? İşte detaylar...

KARDEŞLERİM DİZİSİ BUGÜN YOK MU, NEDEN YOK?

Kardeşlerim dizisi bugünkü yılbaşı arası nedeniyle ekranlara gelmeyecek. Kardeşlerim dizisinin 35. yeni bölümü haftaya Cumartesi günü yayınlanması bekleniyor. Yılbaşından dolayı birçok dizi 1 haftalık ara vermiş durumda. Kardeşlerim dizisi yeni bölümünün 8 Ocak Cumartesi ekranlara gelmesi bekleniyor. 

Kardeşlerim 35

KARDEŞLERİM SON BÖLÜM ÖZETİ

Nebahat'in durumu, Eren ve Atakul ailelerini yeniden karşı karşıya getirirken, Tolga ile Cemile cephesinde önemli gelişmeler yaşanır.Okuldan sonra birlikte yeni bir işe girişen Ömer ve Mazlum, hiç beklenmedik bir durumun içine düşerlerken, Oğulcan'ı şoka uğratan çok sevindirici bir gelişme yaşanır.Asiye'nin çalışmaya gittiği evde ise Eren kardeşleri, kötü bir sürpriz beklemektedir.

ATV YAYIN AKIŞINDA BUGÜN NELER VAR?

10:00 İkinci Şans - Film
12:00 Destan
15:00 Kim Milyoner Olmak İster Yılbaşı Özel Tekrar
19:00 Ana Haber
20:00 Örümcek Adam: Evden Uzakta
22:40 Çakallarla Dans

Yorumlar