Kılıçdaroğlu'nun o paylaşımına tepki yağdı! Böyle iki yüzlülük görülmedi

Türkiye'deki seçimlere az bir zaman kala ABD'ye ardından da İngiltere'ye ziyarette bulunan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma tepki yağdı.

Kılıçdaroğlu'nun o paylaşımına tepki yağdı! Böyle iki yüzlülük görülmedi - Sayfa 1

Geçtiğimiz ay ABD'ye icazet seferi yapan ve zamanlaması ile kendi mahallesinde dahi eleştirilerin odağı olan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, geçtiğimiz günlerde de İngiltere'ye gitti.


Kılıçdaroğlu'nun o paylaşımına tepki yağdı! Böyle iki yüzlülük görülmedi - Sayfa 2

Kılıçdaroğlu, kimsenin anlam veremediği ziyaretlere ilişkin, "amacının dünyadaki gelişmeleri incelemek olduğunu" söylese de yurt dışındaki 'kayıp saatleri' açıklayamayan ziyaretleri, vatandaş tarafından anlamsız bulunarak tepki topladı.


Kılıçdaroğlu'nun o paylaşımına tepki yağdı! Böyle iki yüzlülük görülmedi - Sayfa 3

Kılıçdaroğlu'nun en çok tepki toplayan ziyareti ise, PKK terör örgütüne desteği ile tanınan Amberin Zaman ile bir araya gelmesi oldu.


Kılıçdaroğlu'nun o paylaşımına tepki yağdı! Böyle iki yüzlülük görülmedi - Sayfa 4

Kılıçdaroğlu'nun kendisiyle yağtığı görüşmeyi sosyal medya hesabından paylaşan terör destekçisi hain Amberin Zaman, mesajında "Zaman görüşmeye ait o fotoğrafı "Sayın ⁦Kılıçdaroğlu⁩ ile Londra’da bir araya gelip sohbet etmek çok yüreklendiriciydi gerçekten. Her şey güzel olacak" ifadelerini kullandı.