Mahalli İdareler Genel Seçimi 2024 gerçekleşiyor. Kırklareli seçim sonuçları merak ediliyor. Beş yılda bir yapılan yerel seçimin sonuçları il İl, ilçe ilçe açıklanıyor. 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimi Sonuçları Oy Oranları her yıl olduğu gibi bu yıl da Milliyet.com.tr'de yer alıyor. Milyonlarca vatandaş ilk olarak yaşadığı ilin ve ilçenin seçim sonuçları 2024 araştırmasına geçiyor. Kırklarelililer ise Kırklareli yerel seçim sonuçlarını öğrenmek istiyor. İşte Kırklareli seçim sonucu son güncel durum.

Belirlenen oy kullanım saatinde tamamlanan Mahalli İdareler Genel Seçimi ardından sonuçlar için hem il hem de ilçe sonuçları gündeme geliyor. Tek tek araştırılan iller arasında Kırklareli de yer alıyor. Kırklareli seçim sonuçları belli oldu. MHP Adayı Derya Bulut Kırklareli Belediye Başkanı oldu.

Kırklareli'nde açılan sandık yüzde 100'ü buldu. MHP Kırklareli Belediye Başkan Adayı Derya Bulut, oyların yüzde 41.52'sini alarak resmi olmayan sonuçlara göre Kırklareli Belediye Başkanı oldu.

Kaynak: Haber Merkezi