Kırmızı Kamyon dizisi bu hafta neden yok? Kırmızı Kamyon yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Kırmızı Kamyon dizisi bütün dizilerden farklı hikayesi ile ve ilk bölümüyle ekranlara geldi. Diziyi yayın akışında göremeyen diziseverler Kırmızı Kamyon dizisi bu hafta neden yok? Kırmızı Kamyon yeni bölümleri ne zaman yayınlanacak? diye sorgulamaya başladı. Show Tv yayın akışında Güldür Güldür tekrar bulunuyor. İşte Kırmızı Kamyon dizisi hakkında son detaylar...

Google Haberlere Abone ol
Kırmızı Kamyon dizisi bu hafta neden yok? Kırmızı Kamyon yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?
07.04.2021 10:46

Kırmızı Kamyon dizisi ilk bölümü ile SHOW TV'de ekrana gelmişti. Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Fatih Al, Tuğçe Altuğ gibi oyuncuların yer aldığı Kırmızı Kamyon dizisi için son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Bu hafta yayın akışında yer almayan diziyi izleyenler Kırmızı Kamyon dizisi neden yok? Kırmızı Kamyon dizisi bitti mi? diye merakla araştırma yapıyor.

KIRMIZI KAMYON DİZİSİ NEDEN YOK?

Türkiye televizyonlarında farklı bir hikayesi ile ekranlara gelen Kırmızı Kamyon dizisinde son dakika gelişmesi yaşandı. İlk bölümü ile diziseverlerle buluşan 10. Ev imzalı "Kırmızı Kamyon" dizisi Show TV tarafından yapılan açıklamaya göre; Haziran ayında tekrar ekranlara gelecek.  

KIRMIZI KAMYON SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Kendini insanları kurtarmaya adamış itfaiye başçavuşu Uğur, karanlık bir gecede karısını alevlerin arasından çekip çıkaramamıştır. Hayatının dönüm noktası olan bu olay sonrası eşini toprağa veren Uğur, biricik kızı Ömrüm'ü de kaybetmiştir. Ömrüm artık annesinin ailesinin yanına yerleştirilmiştir.

Uğur'un bir zamanlar can dostu olan Cem, omuz omuza pek çok hayatı birlikte kurtardıkları dostuna artık düşmandır. Kız kardeşinin ölümüne Uğur'un sebep olduğunu düşünmektedir. Yeğeni Ömrüm'ün sevgi dolu bir aile ortamında büyümesini istediği için Uğur'la bir hukuk mücadelesi içine girmiştir.

Çıkan bir yangına müdahale eden Uğur ve arkadaşları büyük bir başarı elde ederler. İçerde ölümü bekleyen çocukları kurtaran Uğur, daha söndürme çalışmaları sürerken karşılaştığı adamla bir yıl öncesine döner. Artık karısının ölümüne neden olan yangına dair bir ip ucuna ulaşmıştır. Uğur kundak çetesinin başına kadar uzanacak bu yolda ilk adımını atacaktır.

Uğur hem karısını kaybettiği yangının faillerini bulup adalete teslim etmek, hem de hayatının anlamı kızı Ömrüm'ü yanına almak için amansız bir mücadeleye girecektir. Mahkemece atanan adli psikolog Yonca, Uğur'un savaşına tanıklık ederken, büyük kararı etkileyecek en önemli kişi olacaktır.

 

Yorumlar