Kıvır Özgür kıvır, daha kıvır!

07.01.2022 10:00

          Özgür Özel içindeki İslam düşmanlığını kusup deşifre olduktan sonra kendisine gelen tepkileri dindirmek için “Özgür Özel Kur’an’a laf ettiyse Kur’an çarpsın. ‘Özgür Özel Kur’an’a laf etti’ deyip iftira atan varsa onları çarpsın.” Açıklamasını yaptı.

          Konuşurken izledim, o afra tafra yapan, etrafına tükürükler saçan Özgür Özel gitmiş, yerine daha sakin, aman dileyen, kuyruğunu indirmiş bir Özgür Özel profili gelmiş…

          Kemal Kılıçdaroğlu’nun kendisi bu kadar rol yaparken, halkı kandırmak için çeşit çeşit maske takarken CHP’yi İslam düşmanı olarak tartıştıran Özgür Özel’e fırça attığını çeşitli haber sayfaları yazdı. Emin olun fırça attıysa bile İslam’a düşmanlık yaptığı için değil, 2023 seçimlerine doğru giderken muhafazakâr kesimleri kandırma hissesinin dibe çakılma korkusundan yapmıştır.

          Özgür Özel “Diyanet okul öncesi eğitim birimleri kuruyor. Okul öncesi eğitim Diyanet’in işi mi Milli Eğitim’in işi mi? Sübyan mekteplerini kurmuşlar, kurumsallaştırmaya zorunlu yapmaya çalışıyorlar. Bu kafayla, orada işte bilimin B’si, fiziğin F’si, matematiğin M’si de olmuyor üniversiteye gidince. Çocukları bütün dünya nasıl yetiştiriyorsa öyle yetiştirmek varken bir ortaçağ zihniyetine yönelmenin, bunu kurumsallaştırmaya çalışmanın ne bu Cumhuriyet’e ne bu millete faydası var; ne de Anayasa’ya uygunluğu var.” Cümleleri içine çocuklara verilen Kur’an- Kerim ve dini eğitimi “ortaçağ zihniyetine” benzeterek zaten içindeki kini ve nefreti çok net ortaya koymuştur.

          MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli “Ağzının dikişleri patlamış CHP’li bir grup başkanvekili, Kuran Kursları için “Ortaçağ zihniyeti” demek suretiyle ucuz, uydu, köhne, din dışı bir bühtanda bulunmuştur.

Bunu Müslüman Türk milletine karşı söylemiştir.

Bu iflah olmaz ümmi ya Ortaçağ’ı bilmiyor ya da Kuran’dan habersizdir.

Klasik ve klişeleşmiş bir CHP üslubu tekrar nüksetmiştir.

Ahmaklığın en ciddi delili aynı şeyi defalarca yapıp veya söyleyip farklı sonuç almayı beklemektir.

Namazda gözü olmayanın ezanda kulağı olmazmış.

Kuran’da eli olmayanın okunmasına da tahammülü olamazmış. İman nasip işidir, Allah’ın ikramıdır.

İnanıp inanmamak herkesin kendi bileceği bir şeydir.

          Ancak dinimize laf söyletmeyiz, imanımıza söz ettirmeyiz, kitabımıza Ortaçağ zihniyeti diyen kalpsizlerin, kemiksizlerin bühtanlarını da yanlarına bırakmayız.

          Bu saygısız ve edepsiz sözden dolayı CHP Genel Başkanı’nın aziz milletimizden derhal özür, Allah’tan da af dilemesini bekliyoruz.” Sözleriyle bu gevezenin İslam düşmanlığına gereken cevabı vermiştir.

          “Bütün dünya nasıl yetiştiriyorsa” cümlesini kuran Özgür Özel, Avusturya, Fransa, Belçika, Hollanda, İngiltere gibi ülkelerde bile İslami anaokulları olduğunu bilmiyor mu?

          Hristiyan ağırlıklı bu ülkelerde bile İslam’a yönelik bu eğitim hoşgörü ve alanı varken, Türkiye’nin CHP’si PKK’lı ateistleri 7’den 77’ye kucaklarken niçin İslam’ı “ortaçağ zihniyeti” olarak görüyor?

Özgür Özel İslam’a düşmanlık sergileyen CHP’deki ne ilk, ne son kişi olacaktır.

          Geçtiğimiz yıl sapkın günahlarla ilgili Kur’an-ı Kerim’den ayetler okuduğu için Diyanet İşleri Başkanına “sesi çağlar öncesinden gelen bu şahsın” diye seslenen dönemin Ankara Baro Başkanına sahip çıkan bu CHP değil miydi?

          “Çağlar öncesinden” diyerek Kur’an-ı Kerim’i kasteden, İslam düşmanı Ankara Baro Başkanı, TBB Başkanı seçildiğinde ortakları HDP-İP ile birlikte kırk gün kırk gece sevinç gösterileri yapan bu CHP değil miydi?

          Nasreddin Hoca’nın yanında seslice yellenen biri, kabahatini örtbas edebilmek için ayağını tahtaya sürtmeye başlamış. Hoca gülümsemiş;

- Haydi sesini uydurdun diyelim. Ya kokusunu ne yapacaksın?

          Hadi Özgür Özel “Kur’an çarpsın” diye yaptığı İslam düşmanlığından sıyrılmaya çalışıyor. Diğer İslam düşmanlığı yapan TBB Başkanına sahip çıkışınızın ve Canan Kaftancıoğlu gibi İslam düşmanı il başkanınızın kokusunu ne yapacaksınız?

          Özgür Özel, Kemal Kılıçdaroğlu’nun özel kadrosunda yer alan meşhur geveze bir adamdır. Bu da CHP’nin nasıl bir zihniyetle şekillendiğinin delilidir.

          CHP’nin genetiği bozulmuş böyle İslam düşmanları CHP’nin yönetim kadrosuna doldurulmuştur.

          Mesela Kemal Kılıçdaroğlu’ndan sonra CHP’de adeta ikinci adam konumuna getirilen Canan Kaftancıoğlu vardır. Her sözü, her cümlesi iğrenç bir şekilde İslam düşmanlığı barındıran bu kişi adeta CHP’nin kırmızıçizgisi ilan edilerek korunmaktadır.

          Gaziantep’te açılacak olan ‘Türkiye’nin en büyük camisi’ fotoğrafına “Bu büyüklük takıntısının altında; Milletçe bir türlü üstesinden gelemediğimiz” ‘penis büyüklüğü’ sendromu olabilir mi? mesajını yayınlayan...

          “Sokaktan kaldırsınlar cenazelerimizi be Ahmet. Yıllarca dinsiz yaşa, sonra git dini ritüellere boğul. (bu da benim vasiyet)” diyerek ateistliğini açığa vuran.

“Tanrı parçacığı bulunmuş, sıra Tanrı’da” diyerek dalga geçen.

          “Çağım’ın yarın din sınavı varmış. Ablası soruyor. Muhammed nerede doğmuş. Yanıt: Çin” diye dalga geçen.

          Bu ve benzeri birçok sözlerle İslam düşmanlığı yapan, İslam’la dalga geçen kişi Kemal Kılıçdaroğlu’nun en büyük gözdesi. Atatürk düşmanlığı, terör örgütlerinin birçoğuna olan yakınlığı da bu gözde kadının diğer marifetleridir. Bu kadın İstanbul gibi kutsal bir şehirde CHP İl Başkanı… Fatih Sultan Mehmet Han’ın ruhuna bundan büyük ızdırap olabilir mi?

Al Özgür Özel’i, vur Canan Kaftancıoğlu’na…

Götür TBB Başkanının kucağına bırak…

          Hiçbirinin birbirinden farkı yoktur. İslam’a “ortaçağ zihniyeti” diyenler, İslam’ın yüce kitabı Kur’an-ı Kerim’i “çağlar ötesi ses” diye küçümseyenler CHP’de yuva yapmış ve maalesef bunlar butoplumda milyonlarca oy alabiliyor.

          Türk-İslam düşmanı CHP, Türk-İslam düşmanları için en büyük sığınak olmuştur. Türkiye’de CHP gibi bir parti varken, Türk-İslam düşmanlarının gözü arkada kalmamaktadır.

Kemal Kılıçdaroğlu yarattığı “Yeni CHP” ile övünebilir.

          On binlerce insanımızı öldüren, ateist terör örgütü PKK’nın mensuplarına, siyasi uzantılarına bu derece açıktan sahip çıkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun gerçek dini, soyu, ırkı nedir çok merak ediyorum. Nedir sizce?