Ülkemizin hatta İngiltere dolaylarının en tanınmış yazarlarından Fehmi Koru Beyefendi kendi internet sitesinde neşrettiği bir yazısında muhbirlik yapmış.

MHP’nin ve muhterem liderinin ufuk açan “Türk ve Türkiye Yüzyılı” Ülküsünü muhalefete şikâyet etmiş.

Tabii ki asıl derdi fitne!

Bu sayede AK Parti içindeki bazı gruplara da mesaj veriyor aklı sıra!“AK Parti eriyor, eridikçe MHP’ye boyun eğiyor”…

Son derece kurnazca bir plan bu… 

Bir taşla hem muhalefetin dikkatini MHP üzerine çekecek, hem AK Parti içindeki bazı grupları MHP’ye karşı kışkırtacak ve bu yolla da Cumhur İttifakı içinde bozgunculuk yapacak!

“Etki ajanlığı” bu olsa gerek…

Mr. Fehmi vazifesi adına korkmakta, fitne çıkarmakta ve bozgunculuk yapmakta haklı… Eskinin Türkiye’si bir daha geri gelmemek üzere tarihin tozlu raflarına kalktı çünkü…

Yok öyle mazideki gibi pusulası belli olmayan bir Türkiye… Hop oturtup hop kaldırdıkları, Londra, Washington ve Bürüksel eksenli bir ülke!

Nedense, kuruluş kodlarına dönen ve celadetle dik duruş sergileyen; Libya, Karabağ, Kuzey Irak, Suriye ve Mavi Vatan’da kendi hükmünü ortaya koyan bu Türkiye dizlerini titretiyor Mr. Koru’nun…

Hedefleri olan, değerlerini koruyan ve yaşatan; çeyrek, yarım ve yüzyıllık planları olan bir Türkiye panikletiyor, uykularını kaçırıyor Bay Fehmi’nin…

En çok şaşırdığı, aklının almadığı da “Türk ve Türkiye Yüzyılı” Hedeflerini devlet politikasına haline dönüştüren Sayın Bahçeli’nin iradesinin gücü…

Kıskançlık da var tabii.

Kendilerini çok büyük adamlar sandılar yıllarca. Arkalarına emperyalizmin gücünü alıp istedikleri programı uyguluyorlardı. Hükümet devir, hükümet kur, darbe yap ve kalkışma tertiple (!)

Sadece Mukaddesatına, Milletine ve Fikirlerine güvenerek Türkiye’yi defalarca uçurumun kenarından alan ve tarihi misyonumuza uygun bir vizyon belirleyen Lider Bahçeli karşında eziliyorlar elbette.

Korkmayınız Mr. Fehmi, korkmayınız!

Türk Yüzyılı, çocuklarımızın geleceği, milletimizin onuru ve devletimizin güvenli yarınlarıdır.

Milli kültür dairesi içinde Avrupa ortalarından Japon Denizine kadar uzan coğrafyada barış ve huzur demektir!

İslam Dünyasında güven ve topyekûn insanlık değerleri açısından da cihanşümul bir sevgi kuşatmasıdır.

Türk Yüzyılı her türlü taarruza karşı iç cephemizin güçlenmesi, milli birliğimizin kuvvetlenmesi ve mukavemetimizin artması demektir.

Adı, Türk Devleti; kuranlar ve yaşatanlar da Türk Milliyetçisi olunca da başka bir şey beklemeseydiniz keşke…

Dedik ya Londra devri bitti Mr. Kıvanç…

Nasıl söylüyor sizinkiler eee “The End”

Ankara çağında sizi korkutan ve şaşırtan daha çok şey olacak…

***

Ha bu arada Bay Taha, 15 Temmuz 2016 hain darbe girişiminden sonra yazdığınız  “ ‘Darbenin beyni’ Gülen olabilir mi? Olmasa da oldu bile…” levhalı yazınız başlığı ve muhtevası ile dikkatleri celbediyor.

 Gerçekten çok cesur ve inatçısınız Mr. Koru