Koronavirüse karşı 'Evinde Kal' Pınarbaşı

Pınarbaşı Belediye Başkanı Menduh Uzunluoğlu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında ilçe halkına "evde kal" çağrısında bulundu.

Koronavirüse karşı 'Evinde Kal' Pınarbaşı
20.03.2020 12:10

Pınarbaşı Belediyesi "Korona Virüse karşı vatandaşları bu kez de el ilanları ve broşürlerle uyarıyor. Belediye el ilanları ve broşürlerle vatandaşlara virüse karşı alması gereken önlemleri anlatıyor. Broşürlerde yer alan  "Şimdi Panik zamanı değil, hep birlikte hijyen kurallarına çok daha fazla uyma zamanıdır. "Panik olma Tedbirli ol" Yeni Korona Virüse karşı 14 kurala uy. Evinde kal Pınarbaşı" sözleri dikkat çekiyor.

Pınarbaşı Belediye Başkanı Menduh Uzunluoğlu, Tüm Dünya'yı olduğu kadar Türkiye'yi de etkisi altına alan korona virüs nedeniyle ilçe halkına bir çağrıda bulundu. Başkan Uzunluoğlu, vatandaşların mecbur kalmadığı sürece  sokağa çıkmamalarını istedi ve Yeni Korona Virüse karşı 14 kurala uyun çağrısında bulundu. lütfen zorunlu olmadıkça evlerinizden çıkmayın diyen Başkan Uzunluoğlu,"Biz belediye olarak Virüse karşı her türlü önlemlerimizi aldık. inşallah ilçe halkımız da kurallara uyarsa bu illetten hep birlikte kurtulacağız dedi.

 

Yorumlar