Küfürbaz Sebahattin Önkibar'a büyük tepki

Defalarca maskesi düşürülen sözde gazeteci ODA TV yazarı Sabahattin Önkibar, gündem olabilmek, iş arayışını hızlandırmak için MHP düşmanlarına yaranmak için yazarımız MHP Gelen Başkan Basın Danışmanı Yıldıray Çiçek'in üç günlük bebeğine sosyal medya üzerinden paylaştığı ağza alınmayacak küfürler etmesi büyük tepki topladı. Tepkiler sadece ahlaki bütün değerlerini kaybeden Sebahattin Önkibar ile sınırlı kalmadı ve ona köşe açan ODA TV'ye de büyük tepki gösterildi.

Google Haberlere Abone ol
Küfürbaz Sebahattin Önkibar'a büyük tepki
09.10.2019 17:44

Yıllardır klavye gazeteciliği yapan, 'Ankara kulisleri' diye başladığı haberlerinin hiçbirisi tutmayan ve gittiği tüm gazetelerden kovulan ODA TV yazarı Sabahattin Önkibar, MHP lideri Devlet Bahçeli'nin basın danışmanı ve Türkgün gazetesi yazarı Yıldıray Çiçek'e sosyal medyadan ağır hakaretlerde bulundu.

Yıldıray Çiçek'in yeni doğan ve ismini MHP lideri Devlet Bahçeli'nin koyduğu Efebey bebeği hedef tahtasına koyan Önkibar, üç günlük bebeğe ettiği küfürler üzerine başta MHP camiası olmak üzere söz konusu çirkin olayı duyan toplumun büyük bir bölümü, Önkibar için insani değerlerini tümden yitirmiş, ahlaki değerlerinden hiç nasip almamış yaratık olarak nitelendirildi.

Twitter üzerinden cevap veren Yıldıray Çiçek ise, 'Türkiye gazetesindeyken beyin ameliyatı olan bu şahsın, beynini yerine koymayı unutmuşlar. Şerefi ve haysiyetini de tamamen bedeninden çıkarmışlar' açıklamasında bulundu.

Paylaşımının altına binlerce masaj göndererek tepkisini ortaya koyan MHP'lileri de çileden çıkaran paylaşımlarına devam eden Sabahattin Önkibar, Devlet Bahçeli'nin rahatsızlığının 'Üst solunum yolları enfeksiyonu' olmadığını iddia etmiş ve asıl hastalığının 'Organ yetmezliği' olduğu yalanını servis etmişti...

Yorumlar