Kumar borcunu ödeyemedi 1 yaşındaki kızını internetten satışa çıkardı

Çin'in Guizhou eyaletindeki Guiyang kentinde Jiang ismindeki adam yaklaşık 60.000 yuan (£ 6.798) kumar borcu yüzünden kızını internetten satışa çıkarttı. Durumu öğrenen anne bakın ne yaptı.

Kumar borcunu ödeyemedi 1 yaşındaki kızını internetten satışa çıkardı - Sayfa 1

Çin'in doğusundaki Guizhou eyaletinde bulunan Guiyang şehrinde yaşayan Jiang ismindeki bir adam, kumar borcunu ödemek için bir yaşındaki kızını internetten satışa çıkardı. Çocuğu olmayan bir aile anlaşıp kızını satan baba, kızı ile beraber annesini ziyarete gideceğini söyleyerek eşini kandırdı. Sonra yaşanan olaylar ise bakın nasıl gelişti.


1 8
Kumar borcunu ödeyemedi 1 yaşındaki kızını internetten satışa çıkardı - Sayfa 2

İsmi Wang olarak açıklanan anne, kızını annesine bıraktığını söyleyen kocasının kaçamak cevaplarından şüphelenip cep telefonunu kontrol etti. Talihsiz kadın, kocası ile kızını satın alan kişi arasındaki mesajları görünce şoke oldu. Kocasının kumar borcu nedeniyle kızını sattığını öğrenen anne, eşini polise ihbar etti.


2 8
Kumar borcunu ödeyemedi 1 yaşındaki kızını internetten satışa çıkardı - Sayfa 3

Polis tarafından bir otelde yakalanan koca, ilk ifadesinde yüklü bir miktarda kumar borcu olduğunu, internet üzerinden çocuğu olmayan bir çiftin evlat edinmek için ilan verdiklerini ilanı görünce kızını satmaya karar verdiğini söyledi.


3 8
Kumar borcunu ödeyemedi 1 yaşındaki kızını internetten satışa çıkardı - Sayfa 4

Babanın, kızını sattığı çifte eşinden ayrı olduğunu kızana bakacak kimsesinin olmadığını söyleyerek onları da kandırdığı ortaya çıktı.


4 8