Kaos ismiyle yeniden ekranlara gelecek olan Kurtlar Vadisi'nin dijitalde ekranlara gelmesi bekleniyor.

Dizinin Disney Plus'ta yayınlanması bekleniyor. Kurtlar Vadisi yayıncısının uzun süredir Disney Plus ile görüşme yaptığı ve anlaşmanın sonlanmak üzere olduğu gelen bilgiler arasında.

Kurtlar Vadisi geçmiş dönemde olduğu gibi yine bir diziden öte Türkiye ve Dünya gerçekleri olarak önümüze çıkacak.

Kurtlar Vadisi Kaosta yakın dönem dış politika ilişkilerimiz, Rusya ile gaz anlaşmalarımız. Rusya-Ukrayna savaşı, Ortadoğu’da kurulmak istenen Kürdistan projesi ve arkasındaki şer odakları, Suriye meselesi, Türkiye-Rusya-ABD arasında yaşanan savaş ekipmanları krizi Rusya ambargosu ve daha birçok mesele dizinin konusunu oluşturacak.

Kurtlar Vadisi Kaos’un yapımcılığını Necati Şaşmaz’ın üstlenmesi bekleniyor.

Necati Şaşmaz geçtiğimiz ay katıldığı özel televizyon programında Kurtlar Vadisi dizisiyle ilgili hazırlıkların tamamlandığı müjdesini vermişti.

Şaşmaz yaptığı açıklamada, "397 bölüm oynadım. Ömrümün 20 yılı bununla geçti. Değerli ancak çok yorucu bir işti. Bir ara verelim diye düşünmüştük.Artık tekrar istenmeye başladı dizi. Nasipse olacak. Şu anda hazırlık içerisindeyim" demişti.

 

Ünlü oyuncu açıklamasının devamında, 'Başlamak için Ocak ayını görürüz' demişti.

 

19 Ocak itibariyle sessiz bir şekilde yürütülen projeyle ilgili önümüzdeki günlerde resmi açıklamanın gelmesi bekleniyor. Ay sonuna 12 günden az bir süre kalırken çekimlerin ve setten ilk görüntülerin kamuoyu ile paylaşılacağı belirtiliyor.

 

Son olarak Uluslararası İyiliğe Uçanlar Derneği ödülünü alan Necati Şaşmaz'ın sosyal medya hesabından yapıtğı paylaşımın altına 'Kurtlar Vadisi ne zaman?' soruları soruldu. Kurtlar Vadisi Kaos'a EDHO, Yalnız Kurt ve Ben Bu Cihana Sığmazam'dan bazı oyuncuların da dahil olacağı iddia ediliyor.