Kurtlar Vadisi'nin iki efsanesi bir araya geldi!

Yayınlandığı günden itibaren efsane yapımlar arasında yerini alan Kurtlar Vadisi'nin unutulmaz karakterleri hala hafızlarda. Vadi'nin kendisiyle birlikte efsaneleşen oyuncularından Deli Hikmet ve Memati yıllar sonra bir araya geldi. İkiliyi birlikte gören hayranları nostalji yolculuğu yaptı.

Kurtlar Vadisi'nin iki efsanesi bir araya geldi! - Sayfa 1

2007 – 2012 yılları arasında Necati Şaşmaz, Oktay Kaynarca ve Gürkan Uygun gibi başarılı oyuncuların rol aldığı Kurtlar Vadisi oyuncuları izleyiciler tarafından hala merak ediliyor.

Kurtlar Vadisi'nin iki efsanesi bir araya geldi! - Sayfa 2

Dizi sonrası farklı yapımlarda da rol alan usta oyuncular sosyal medya hesaplarından zaman zaman bir araya gelip paylaşım yapıyor.

Kurtlar Vadisi'nin iki efsanesi bir araya geldi! - Sayfa 3

Son olarak Kurtlar Vadisi'nin Deli Hikmet karakterini canlandıran Erdem Ergüney ile Memati karakterine hayat veren Gürkan Uygun bir ödül töreninde buluştu. İkilinin son hali sosyal medyada büyük beğeni topladı.Son olarak Kurtlar Vadisi'nin Deli Hikmet karakterini canlandıran Erdem Ergüney ile Memati karakterine hayat veren Gürkan Uygun bir ödül töreninde buluştu. İkilinin son hali sosyal medyada büyük beğeni topladı.

Kurtlar Vadisi'nin iki efsanesi bir araya geldi! - Sayfa 4

Kurtlar Vadisi Yeniden Mi Çekiliyor?

'Kurtlar Vadisi'nde 9 yıl boyunca canlandırdığı 'Memati Baş' karakteriyle tanınan Gürkan Uygun, dizinin yeniden başlayacağı yönündeki iddialar hakkında da konuştu.