Kuruluş Osman 61. bölüm full izle! Kuruluş Osman son bölüm kesintisiz izle

Kuruluş Osman 61. bölüm ile izleyicilerin karşısına çıkıyor. Başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit'in üstlendiği Kuruluş Osman'da bu akşam da heyecan solu sahneler ekrana gelecek. Kuruluş Osman'da bu akşam Bamsı Bey'in şehit düşmesinin ardından, Osman Bey, Togay'dan intikam almak için and içer. Osman Bey ""Benim Bamsı Bey'imi, Alplarımı katlettiler! Gayrı bu cihanda onlara kolay ölüm yok!" der...

Google Haberlere Abone ol
Kuruluş Osman 61. bölüm full izle! Kuruluş Osman son bölüm kesintisiz izle
02.06.2021 23:31

Kuruluş Osman 61. son bölüm izle! Çarşamba akşamları izleyenleri ekran başına kilitleyen sevilen dizi Kuruluş Osman'da bu hafta sürpriz gelişmeler yaşanacak. Moğol kampına yaptığı baskınla Togay'a darbe indiren Osman Bey, Togay'ı bulmak için tüm imkanlarını seferber eder. Nikola'dan aldığı askerlerle ordusunu büyüten Togay ise cenk meydanında Osman Bey'e ve alplerinin karşısına dikilir.

KURULUŞ OSMAN 61. BÖLÜM İZLE

KURULUŞ OSMAN 61. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

"Benim Bamsı Bey'imi, Alplarımı katlettiler! Gayrı bu cihanda onlara kolay ölüm yok!" Bamsı Bey'in şehit düşmesinin ardından, Osman Bey, Togay'dan intikam almak için and içer. Osman Bey'i can evinden vurduğunun farkında olan Togay ise Nikola ile ittifakını geliştirip Kayılara son darbeyi vurmak için büyük bir ordu kurar.

Kuruluş Osman İZLE

OSMAN BEY, TOGAY'IN İZİNİ SÜRÜYOR

Moğol kampına yaptığı baskınla Togay'a darbe indiren Osman Bey, Togay'ı bulmak için tüm imkanlarını seferber eder. Nikola'dan aldığı askerlerle ordusunu büyüten Togay ise cenk meydanında Osman Bey'e ve alplerinin karşısına dikilir.

OSMAN BEY İTTİFAKI DAĞITABİLECEK Mİ?

Osman Bey, birleşik Bizans-Moğol ordusunu mağlup edebilecek mi? Osman Bey, Bamsı Bey'in intikamını almak için nasıl bir oyun kuracak? Nikola ve Togay'ın güçlerini birleştirmesi uç bölgesinde dengeleri nasıl değiştirecek? Kayı Obası'nda Bala Hatun ve Malhun Hatun arasında neler yaşanacak? Vali Yargıcı'nın emrine karşı gelen Togay, ne planlıyor?

Etiketler Kuruluş Osman
Yorumlar