Kuruluş Osman 70. bölüm canlı izle ATV! Kuruluş Osman son bölüm tek parça full izle!

Atv ekranlarının efsane yapımlarından biri olan Kuruluş Osman yeni bölümleriyle seyircisinin karşısına çıkıyor. Aksiyonun hiç eksik olmadığı dizinin yeni bölümünde Osman Bey, ticaret konusunda yaşadığı sıkıntıyı ortadan kaldırmak için valiyle görüşmek üzere Nikea'ya gitmeye karar verince tekfurlar da harekete geçer. Sürpriz gelişmelerin yaşanacağı Kuruluş Osman 70 bölüm kesintisiz izlemek isteyen seyirciler, detayları merak ediliyor. İşte Kuruluş Osman son bölüm tek parça full izle linki.

Google Haberlere Abone ol
Kuruluş Osman 70. bölüm canlı izle ATV! Kuruluş Osman son bölüm tek parça full izle!
10.11.2021 23:59

Burak Özçivit'in başrolünde yer aldığı Kuruluş Osman bu akşam 70. yeni bölümüyle ekrana geliyor. Bu bölümde Osman Bey'in ortadan kaldırılması ile doğacak boşluğu Turgut Alp'in dolduracağını düşünen Mari Kosses ise üzerindeki tesirini artırmak için Turgut Alp'le bir araya gelir. Bu heyecanlı anları kaçırmak istemeyen seyirciler Atv'den Kuruluş Osman 70. bölüm tek parça kesintisiz izleme linkini araştırıyor. Merak edilenler haberde.

KURULUŞ OSMAN 70. BÖLÜM CANLI İZLE

KURULUŞ OSMAN 70. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

'Kuruluş Osman'ın 70'inci bölümünde Osman Bey'in yaptığı fetih ve tekfurların kervanına el koyması bölgede büyük yankı uyandırırken, tekfurlar günden güne büyüyen Osman Bey'i ve oğlu Orhan'ı ortadan kaldırmak için hain bir plan yapar. Osman Bey, ticaret konusunda yaşadığı sıkıntıyı ortadan kaldırmak için valiyle görüşmek üzere Nikea'ya gitmeye karar verince tekfurlar da harekete geçer.

Marı Kosses, Turgut Alp'i ziyaret ediyor

Bu yolculuğunda Osman Bey'e eşlik etmek isteyen Malhun Hatun, Orhan'ı Bala Hatun'a emanet eder. Osman Bey ve Malhun Hatun'u Nikea yolunda tekfurların kurduğu ölümcül tuzak beklemektedir. Osman Bey'in ortadan kaldırılması ile doğacak boşluğu Turgut Alp'in dolduracağını düşünen Mari Kosses ise üzerindeki tesirini artırmak için Turgut Alp'le bir araya gelir.

Bala Hatun, Orhan'ı koruyabilecek mi?

Osman Bey kendisine kurulan tuzakları nasıl alt edecek? Osman Bey'in yokluğunda Kayı Obası tehlike altında mı? Bala Hatun, tekfurların hain planına karşı Orhan'ı koruyabilecek mi? Tekfurların Kayı Obası'na sızan gizli ajanı kim? Katalanlar, tekfurlarla işbirliği yapacak mı? Nikea yolunda Osman Bey'i neler bekliyor? Mari Kosses ve Turgut Alp'in buluşmasında neler yaşanacak?

Etiketler Kuruluş Osman
Yorumlar