Kuruluş Osman 71. bölüm fragmanı full izle ATV | Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanında şok veda!

ATV'nin reyting rekorları kıran dizisi 70. bölümü ile nefesleri kesmişti. Son bölümün ardından dizi severler Kuruluş Osman 71. yeni bölüm fragmanı çıktı mı? aramalarını arttırmıştı. Resmi kanallar aracılığıyla Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kuruluş Osman 71. yeni bölüm fragmanında şok anlar yaşanıyor. Yürek burkan veda herkese duygusal anlar yaşatacak.

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Kuruluş Osman 71. bölüm fragmanı full izle ATV | Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanında şok veda!

Kuruluş Osman 71. yeni bölüm fragmanına Gonca Hatun'un şehit edilmesi fragmana damga vuruyor. İlk bölümden beri dizide olan Gonca Hatun'un ölümü tüm dizi severlere duygusal anlar yaşatacak. Kuruluş Osman 70. bölümü ile ekranlara geldi ve heyecanlı anlara neden oldu. Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi olan Kuruluş Osman dizisinin yeni bölümünde şok bir ayrılığın yaşanacağı görülüyor. İşte Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı ve detaylar...

KURULUŞ OSMAN 71. BÖLÜM FRAGMANI ÇIKTI MI? 

Her yeni bölümde heyecan dolu sahneleriyle nefes kesen Kuruluş Osman dizisinin merakla beklenen 71. bölüm fragmanı izleyicisiyle buluştu. Kuruluş Osman'ın 71. bölüm fragmanının yayınlanmasıyla birlikte diziden beklenmedik bir ayrılık gerçekleştiği ortaya çıktı.

GONCA HATUN GERÇEKTE KİMDİR?

Oyunculuk hayatına ilk defa 2005 yılında ''Bıçak Sırtı'' adlı dizi ile adım atan ve 3 sezon boyunca Kuruluş Osman dizisinde rol alan Emel Dede'den takipçilerini üzecek bir haber geldi.

Yayın hayatına başladığı ilk günden bu yana Kuruluş Osman dizisinde sergilediği oyunculuk performansı ile beğeni yağmuruna tutulan Emel Dede'nin hikayesi resmen sona eriyor.

Dizide Bala Hatun'un yakın arkadaşı ve Boran Alp'in eşi Gonca Hatun karakteriyle seyirci karşısına çıkan Emel Dede, Kuruluş Osman dizisinde senaryo gereği şehit edilerek diziye veda ediyor.

Hüzünlü anların yaşandığı Kuruluş Osman 71. bölüm fragmanında, Gonca Hatun'un hayata gözlerini yumması başta yakın arkadaşı Bala Hatun olmak üzere tüm Kayı halkını yasa boğuyor.

kuruluş osman gonca hatun

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

'Kuruluş Osman'ın 70'inci bölümünde Osman Bey'in yaptığı fetih ve tekfurların kervanına el koyması bölgede büyük yankı uyandırırken, tekfurlar günden güne büyüyen Osman Bey'i ve oğlu Orhan'ı ortadan kaldırmak için hain bir plan yapar. Osman Bey, ticaret konusunda yaşadığı sıkıntıyı ortadan kaldırmak için valiyle görüşmek üzere Nikea'ya gitmeye karar verince tekfurlar da harekete geçer.

MARI KOSSES, TURGUT ALP'İ ZİYARET EDİYOR

Bu yolculuğunda Osman Bey'e eşlik etmek isteyen Malhun Hatun, Orhan'ı Bala Hatun'a emanet eder. Osman Bey ve Malhun Hatun'u Nikea yolunda tekfurların kurduğu ölümcül tuzak beklemektedir. Osman Bey'in ortadan kaldırılması ile doğacak boşluğu Turgut Alp'in dolduracağını düşünen Mari Kosses ise üzerindeki tesirini artırmak için Turgut Alp'le bir araya gelir.

BALA HATUN, ORHAN'I KORUYABİLECEK Mİ?

Osman Bey kendisine kurulan tuzakları nasıl alt edecek? Osman Bey'in yokluğunda Kayı Obası tehlike altında mı? Bala Hatun, tekfurların hain planına karşı Orhan'ı koruyabilecek mi? Tekfurların Kayı Obası'na sızan gizli ajanı kim? Katalanlar, tekfurlarla işbirliği yapacak mı? Nikea yolunda Osman Bey'i neler bekliyor? Mari Kosses ve Turgut Alp'in buluşmasında neler yaşanacak?

 

Yorumlar