Kuruluş Osman 73. bölüm kesintisiz izle! ATV ile Kuruluş Osman son bölüm tek parça full izle!

Çarşamba akşamlarının değişmez yapımlarından biri olan Kuruluş Osman'ın yeni bölümü 1 Aralık'ta ekrana geldi. Başrolünde Burak Özçivit'in yer aldığı dizinin bu bölümde, İznik Valisi Saguros'un Söğüt'e yapacağı ziyaret tekfurlara bekledikleri fırsatı verir. Bu heyecanlı anları kaçırmak istemeyen seyirciler ise ATV ile Kuruluş Osman 73. bölüm kesintisiz izle detaylarını merak ediyor.

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Kuruluş Osman 73. bölüm kesintisiz izle! ATV ile Kuruluş Osman son bölüm tek parça full izle!

Atv'nin fenomen dizisi Kuruluş Osman'ın yeni bölümünde yine heyecanlı anlar yaşanacak. Bu bölümde ağabeyi Tekfur Kosses tarafından Tekfur Nikola ile evlenmeye zorlanan Mari Kosses ise Turgut Bey'e haber göndererek kendisini kaçırmasını ister!uruluş Osman 73. bölüm kesintisiz izlemek için ayrıntılar merak ediliyor. 

KURULUŞ OSMAN 73. BÖLÜM TEK PARÇA İZLE

KURULUŞ OSMAN 73. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Tekfurlar, İznik Valisini hedef alıyor

Söğüt saldırısını boşa çıkaran ve Papaz Gregor'un cezasını kesen Osman Bey, tekfurları köşeye sıkıştırmıştır. İznik Valisi Saguros'un Söğüt'e yapacağı ziyaret tekfurlara bekledikleri fırsatı verir. Osman Bey'in ticaretini bitirmek ve itibarını zedelemek isteyen tekfurlar, hedefine Vali Saguros ve kızını koyar.

Mari Kosses'ten Turgut Bey'e mesaj

İnegöl'ün fethine hazırlanan Osman Bey, şehrin zenginliğinin kaynağı madeni ele geçirerek Tekfur Nikola'yı zayıflatmayı planlar.

Ağabeyi Tekfur Kosses tarafından Tekfur Nikola ile evlenmeye zorlanan Mari Kosses ise Turgut Bey'e haber göndererek kendisini kaçırmasını ister!

Osman Bey'in harekat planı işleyecek mi?

Madeni alabilmek için Osman Bey nasıl bir yol izleyecektir? Tekfurlar Vali Saguros'tan kurtulmak için ne yapacak? Osman Bey, Vali Saguros'u koruyabilecek mi? Turgut Bey, Mari'nin gönderdiği mesaja nasl yanıt verecek? Osman Bey madeni almak için nasıl bir strateji izleyecek?

Etiketler Kuruluş Osman dizi atv
Yorumlar