Kuruluş Osman 75. bölüm canlı izle! ATV ile Kuruluş Osman son bölüm tek parça full izle!

Ekranların en çok izlenen yapımlarından biri olan Kuruluş Osman'da ortalık fena halde karışıyor. Selçuklu tahtına göz koyan Vezir Alemşah, Osman Bey'i karşısına alır. Sultan Mesut ise ölümle burun buruna gelen Osman Bey'in yakalanarak Konya'ya getirilmesini ister. Bu heyecanlı anları kaçırmak istemeyen seyirciler, Kuruluş Osman 75. bölüm canlı izleme detaylarını sorguluyor.

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Kuruluş Osman 75. bölüm canlı izle! ATV ile Kuruluş Osman son bölüm tek parça full izle!

Her bölümünde aksiyon ve heyecanın hiç eksik olmadığı Kuruluş Osman'ın yeni bölümünde Osman Bey, Vezir Alemşah'ın adamları tarafından mızrakla yaralanır. Şeyh Edebalı ise Tekfur Kosses'in saldırısı sonucu ölümle burun buruna gelmiştir. Tüm bu gelişmeleri kaçırmak istemeyen izleyiciler, Kuruluş Osman 75. bölüm canlı izle seçeneklerini sorguluyor.

KURULUŞ OSMAN 75. BÖLÜM CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

KURULUŞ OSMAN 75. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Şeyh Edebalı, Tekfur Kosses'in saldırısına uğramış, Osman Bey İnegöl Kalesi'nde sıkışıp kalmış ve Boran Alp ise Vezir Alemşah'ın eline düşmüştür! Bu zor durumdan çıkmak için tüm becerisini kullanan Osman Bey, gücünü tekfurlarla birleştiren Vezir Alemşah'a karşı stratejisini kurar. Osman Bey'in "Burada bey de benim devlet de benim" sözlerine karşılık; Vezir Alemşah, Osman Bey'in gücünü kırmak için ağabeyi Gündüz Bey'e beylik vaat ederken, Osman Bey'i de tutuklar. Kayı Alpleri beylerinin tutuklanmasına itiraz ederken, tutuklanan Osman Bey yaralanır!

Osman Bey, İnegöl Kalesi'nden nasıl kurtulacak? Şeyh Edebalı, Tekfur Kosses'in saldırısından kurtulabilecek mi? Vezir Alemşah, Boran'ı elinde tutmakla neyi hedefliyor? Gündüz Bey, Vezir Alemşah'ın teklifine ne yanıt verecek? Tekfur Nikola ve Tekfur Kosses, Mari'yi Kayı Obası'ndan nasıl çıkaracak? Osman Bey'in tutuklanması Kayı Obası'nda nasıl tepki bulacak?

 

Yorumlar