Kuruluş Osman 75. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı izle

ATV'nin efsane dizisi Kuruluş Osman 74. son bölümüyle ekrana geldi. Osman Bey ve alpleri için zor geçen bu bölümde, Selçuklu Veziri Alemşah, Bizans tekfurlarıyla anlaşma yapıyor. Koses ise Şeyh Edebali ve müritlerine saldırıyor. Seyirciler ise Kuruluş Osman 75. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı izle..

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Kuruluş Osman 75. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı izle

Her bölümü başka bir heyecana sahne olan Kuruluş Osman yeni bölümünde neler olacağı şimdiden merak konusu oldu. İnegöl Kalesinde, Boran Alp'i kurtarmak isteyen Osman Bey, Nikola'nın tuzağa düşürüldü. Başrolünde Burak Özçivit'in yer aldığı ATV'nin fenomen dizisi Kuruluş Osman 75. yeni bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığı merak ediliyor. Kuruluş Osman yeni bölüm fragmanı izle...

Kuruluş Osman dizisi yine seyircisini ekrana kilitlemeyi başardı. 15 Aralık Çarşamba akşamı ekrana gelecek Kuruluş Osman 75. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

KURULUŞ OSMAN 74. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Tanıtımda ayrıca Nikola'ya esir düşen Turgut Bey'in nasıl kurtulacağı merak konusu oldu. Ayrıca Osman Bey'in yeni düşmanı Selçuklu Veziri Alemşah'ın Kayı Obası'na geldiği anlar da tanıtımda yer aldı.  Dizinin ikinci tanıtımında çarpıcı sözler yer aldı. Kuruluş Osman'ın yayınlanan 2. tanıtımında Osman Bey'in "Hepsinin vakti gelecek" sözleri damga vurdu.

TURGUT BEY YAKALANIYOR

İnegöl'ün madenlerini ele geçiren Osman Bey'e tekfurların kurduğu tuzak sonucunda yaşanan patlama ortalığı karıştırır. Osman Bey mahsur kalan alplerine ulaşmaya çalışırken, Boran Alp esir düşer. Peşlerindeki askerlerinden daha fazla kaçamayan Turgut Bey ve Mari ise Tekfur Nikola'ya yakalanır.

Yorumlar