Kuruluş Osman 76. bölüm canlı izle! ATV ile Kuruluş Osman son bölüm tek parça kesintisiz izle!

Burak Özçivit'in başrolünde yer aldığı Kuruluş Osman 76. bölümüyle seyircisiyle buluşuyor. Atv ekranlarının sevilen dizisi Kuruluş Osman'da heyecan yine dorukta. Bu bölümde, Osman Bey ağır yaralı vaziyette bir mağaraya sığınmayı başarır. Ama obada işler yolunda gitmez. Olup bitenleri kaçırmak istemeyen seyirciler, Kuruluş Osman 76. bölüm canlı izleme detaylarını merak ediyor

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Kuruluş Osman 76. bölüm canlı izle! ATV ile Kuruluş Osman son bölüm tek parça kesintisiz izle!

Kuruluş Osman'ın yeni bölümünde Osman Bey sığındığı mağarada ölüm kalım savaşı verirken, onun yokluğunda Kayı Obası'nın başsız kalmasını istemeyen Gündüz Bey posta oturur. Heyecanlı anları canlı takip etmek isteyen izleyiciler, Kuruluş Osman 76. bölüm canlı izle seçeneklerini sorguluyor.

KURULUŞ OSMAN 76. BÖLÜM CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

KURULUŞ OSMAN 76. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Osman Bey ağır yaralı vaziyette olmasına rağmen Vezir Alemşah'ın adamlarından kurtulup bir mağaraya sığınmayı başarır. Osman Bey sığındığı mağarada ölüm kalım savaşı verirken, onun yokluğunda Kayı Obası'nın başsız kalmasını istemeyen Gündüz Bey posta oturur. Boran Alp de Gündüz Bey'e bağlılığını bildirir. Malhun Hatun, Osman Bey'e yapılan suçlamalarla ilgili Vezir Alemşah'tan hesap sorarken; Bala Hatun da Osman Bey'i bulabilmek için her yolu dener. Tekfur Nikola kendisine yaşattıklarının intikamını almaya ant içtiği Mari'yi yaralarken, Turgut Bey ise Mari'yi kurtarmak için İnegöl Kalesi'ne sızar.

Ağır yaralı haldeki Osman Bey yeniden ayağa kalkabilecek mi? Osman Bey peşindeki Konur Alp ve adamlarına yakalanmamak için ne yapacak? Malhun Hatun ve Bala Hatun, posta oturan Gündüz Bey'e karşı nasıl bir tavır alacak? Nikola'ın yaraladığı Mari kurtulabilecek mi? Turgut Bey, Mari'yi kurtarmak icin neler yapacak?

KURULUŞ OSMAN OYUNCULARI KİMLER?

Birçok ünlü ismin yer aldığı Kuruluş Osman dizisinin oyuncu kadrosunda şu isimler rol alıyor: Burak Özçivit, Emre Basalak, Özge Törer, Buse Arslan Akdeniz, Yıldız Çağrı Atiksoy, Yiğit Uçan, Burak Çelik, Çağrı Şensoy, Atilla Güzel, Erkan Avcı,  Ahmet Yenilmez, Emin Gürsoy, Kanbolat Görkem Arslan, yer almaktadır.

 

Yorumlar