Kuruluş Osman 77. bölüm 2. fragman izle! Kuruluş Osman 77. bölümde neler olacak?

Atv ekranlarında yayınlanan Kuruluş Osman'ın yeni bölüm fragmanı seyirciler tarafından merakla bekleniyordu. 77. yeni bölümde Osman Bey, Kayı Obası'na geri döner ve abisi Gündüz Bey'e büyük ders verir. Seyirciler ise Kuruluş Osman 77. bölüm 2. fragmanını merak ediyor. Bütün detaylar haberde.

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Kuruluş Osman 77. bölüm 2. fragman izle! Kuruluş Osman 77. bölümde neler olacak?

Yapımcılığını Mehmet Bozdağ'ın üstlendiği genel yönetmenliğini ise Metin Günay'ın yaptığı Kuruluş Osman 77. bölümüyle ekran gelecek. Her anı başka bir heyecana sahne olan dizinin yeni bölüm ikinci fragmanında taşlar yerinden oynuyor.

 KURULUŞ OSMAN 77. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Burak Özçivit'in başrolünde yer aldığı Kuruluş Osman 77. bölüm Osman Bey, Vezir Alemşah'ın karşsına çıkıp hesap soruyor.

Alemşah'ın yakasından tutan Osman Bey, "Seni bu gaflet uykusundan, hainlerin kanıyla sulanan adalet pusatım uyandıracak!" diyor.

Her hafta Çarşamba günü seyircisi ile buluşan Kuruluş Osman'ın yeni bölümünde Osman Bey, Gündüz Bey'e yaptıklarının hesabını soruyor.

Alemşah'la birlikte olmasına büyük tepki gösteren Osman Bey, ağabeyi Gündüz iki tokat atarak, "Ağabey, hainle iş tutan Gündüz Bey. Obanın selameti, obayı akçaya satmak mı, vezire kul olmak mıdır? Korkarım senin sonun da emmim gibi olacak." diyor.

 KURULUŞ OSMAN 77. BÖLÜM 2. FRAGMAN İZLE!

 

 

 

Yapım : Bozdağ Film

Yönetmen : Ahmet Yılmaz – Fethi Bayram

 

Yorumlar