Kuruluş Osman dizisinde bomba transfer!

Kuruluş Osman 74'üncü bölüm itibariyle kadroda yer alacak iki oyuncu dizinin akışında büyük önem taşıyacağı için izleyiciyi son derece heyecanlandırdı. Peki Kuruluş Osman dizisi kadrosuna hangi oyuncular transfer oldu?

Kuruluş Osman dizisinde bomba transfer! - Sayfa 1

Başrolünde Burak Özçivit'in yer aldığı başarılı yapım Kuruluş Osman dizisinde iki yeni oyuncu sürprizi yapıldı. 8 Aralık Çarşamba akşamı saat 20:00 da yayınlanacak olan bölümde yer alacak iki oyuncunun kim olduğu merak ediliyor. 

Kuruluş Osman dizisinde bomba transfer! - Sayfa 2

Taner Turan ve Berk Erçer Kuruluş Osman Kadrosunda

'Kuruluş Osman’ kadrosuna bu bölümde Vezir Alemşah rolüyle Taner Turan ve ayrıca Berk Erçer dahil olacak.


Kuruluş Osman dizisinde bomba transfer! - Sayfa 3

‘Kuruluş Osman’ın 74’üncü yeni bölümde Osman Bey adeta dört koldan kuşatılıyor. Madendeki patlamanın ardından tekfurlara esir düşen Boran Alp, Tekfur Nikola tarafından infaz edilmek üzereyken, Selçuklu Veziri Alemşah, Osman Bey’i kontrol altına almak hedefiyle Bitinya’ya geliyor. Yakalanan Turgut Bey ve Mari ise Osman Bey’in yardımına muhtaç.

Kuruluş Osman dizisinde bomba transfer! - Sayfa 4

Kuruluş Osman Çarşamba Akşamlarına Damgasını Vuruyor

Yapım ve proje tasarımı Mehmet Bozdağ’a ait; yönetmenliğini Ahmet Yılmaz’ın ve başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit’in üstlendiği ‘Kuruluş Osman’, atv ekranında çarşamba akşamlarına damga vurmaya devam edecek.