Kuruluş Osman Hera kim? Hera’yı oynayan Feyza Sevil Güngör kimdir, kaç yaşında, aslen nereli?

Her Çarşamba akşamı seyircisine keyifli analar yaşatan Kuruluş Osman’ın yeni bölümü bu akşam seyircisiyle ekrana gelirken, İznik Valisi Saguros'un Söğüt'ü ziyaret edecek. Bu ziyarette Saguros'a kızı Hera da eşlik edecek. Kuruluş Osman dizisinde Hera karakterine Feyza Sevil Güngör hayat verecek. Peki, Kuruluş Osman Hera kim? Hera’yı oynayan Feyza Sevil Güngör kimdir, kaç yaşında, aslen nereli?

Kuruluş Osman Hera kim? Hera’yı oynayan Feyza Sevil Güngör kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? - Sayfa 1

Atv’nin izlenme rekorları kıran dizisi Kuruluş Osman’ın yine güzel bir bölümle seyircisinin karşısına çıkarken diziye yeni dahil olan isimler izleyenler tarafından merak ediliyor. Bu bölümde güzelliği dillere destan Hera karakteri izleyicisinin karşısına çıkacak. Bu kapsamda Kuruluş Osman Hera kim? Hera’yı oynayan Feyza Sevil Güngör kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? gibi sorularına yanıt aranıyor.

Kuruluş Osman Hera kim? Hera’yı oynayan Feyza Sevil Güngör kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? - Sayfa 2

Kuruluş Osman oyuncu kadrosuna dahil olan Feyza Sevil Güngör, Hera karaktere hayat verecek

Kuruluş Osman Hera kim? Hera’yı oynayan Feyza Sevil Güngör kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? - Sayfa 3

İznik Valisi Saguros'un Söğüt'e yapacağı ziyaret tekfurlara bekledikleri fırsatı verir. Osman Bey'in ticaretini bitirmek ve itibarını zedelemek isteyen tekfurlar, hedefine Vali Saguros ve kızını koyar.

Kuruluş Osman Hera kim? Hera’yı oynayan Feyza Sevil Güngör kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? - Sayfa 4

FEYZA SEVİL GÜNGÖR KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

1997 doğumlu olan Feyza Sevil Güngör, İstanbul Ticaret Üniversitesi mezunudur. Ünlü isim daha önce Savaşçı dizisinde Ayça karakterine hayat vermişti. Feyza Sevil Güngör, Kuruluş Osman dizisinde Prenses Hera karakterine hayat verecek.