Kuruluş Osman Mari kimdir? Mari'yi canlandıran Şeyma Korkmaz kim, kaç yaşında, nereli, evli mi?

ATV ekranlarının en fazla izlenen yapımları arasında yer alan Kuruluş Osman yeni bölümleri seyircisinin karşısına çıkıyor. Diziye yeni katılan karakterlerden Mari'nin gerçekte kim olduğu merak ediliyor. Dizi severler, Kuruluş Osman Mari kimdir? Mari'yi canlandıran Şeyma Korkmaz kim, kaç yaşında, nereli, evli mi? sorularına cevap arıyor.

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Kuruluş Osman Mari kimdir? Mari'yi canlandıran Şeyma Korkmaz kim, kaç yaşında, nereli, evli mi?

Kuruluş Osman yeni sezona bomba gibi başladı. Diziye dahil olan Mari karakteri dikkatleri çekti. Peki, Kuruluş Osman Mari kimdir? Mari'yi canlandıran Şeyma Korkmaz kim, kaç yaşında, nereli, evli mi?

KURULUŞ OSMAN MARİ KİMDİR?

Mari Kosses, Harmankaya Mihail Tekfuru'nun kardeşidir. 

Mari Kosses'i Şeyma Korkmaz canlandırmaktadır.

ŞEYMA KORKMAZ KİMDİR?

Şeyma Korkmaz, 20 Aralık 1988'de Eskişehir'de, Sabriye ve Kadri Korkmaz çiftinin üçüncü çocuğu olarak dünyaya geldi.

Tuba ve Tolga adında ablası ve abisi olan genç oyuncu, ilköğretim eğitimini Eskişehir'de bitirdi. 2000 yılında Çanakkale'ye yerleşti ve üniversite dahil geri kalan 11 yıllık eğitim hayatını Çanakkale'de tamamladı. Liseyi Çanakkale Güzel Sanatlar Lisesinde Resim Bölümünde okudu. Üniversiteyi Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Resim-İş Öğretmenliğini bitirdi. Okul yıllarında Volkan Sezai SUDA ile birlikte çalıştı, fotomodellik yaptı.

2011 yılında yayınlanan Hayata Beş Kala dizisinde Yağmur karakteriyle oyunculşuğa başladı. Şeyma Korkmaz, aynı yıl yayına giren Beni Affet adlı dizide Feride karakteriyle adını duyurdu. Beni Affet adlı dizide tanıştığı Cüneyt Mete ile 1 Mayıs 2019 tarihinde evlendi.

ŞEYMAKORKMAZ

ŞEYMA KORKMAZ'IN OYNADIĞI DİZİLER

Beni Affet (TV Dizisi) (Feride) 2012-2018

Hayata Beş Kala (TV Dizisi) (Yagmur)

Öyle ya da Böyle (Sinema) (Peri)

 

Yorumlar