Kuruluş Osman ne zaman başlayacak, belli mi? Kuruluş Osman yeni sezon bu akşam var mı?

Kuruluş Osman ne zaman başlayacak? Kuruluş Osman dizisi yeni sezon hakkında detaylar merak ediliyor. ATV'nin seyircileri her hafta ekrana kilitlediği dizi Kuruluş Osman 3 ay önce sezon finali yapmıştı. Her hafta Çarşamba günü Kuruluş Osman dizisi bugün var mı? diye araştırma yapılıyor. Diziseverler Kuruluş Osman dizisi hakkında araştırma yapmakta.

Google Haberlere Abone ol
Kuruluş Osman ne zaman başlayacak, belli mi? Kuruluş Osman yeni sezon bu akşam var mı?
15.09.2021 16:57

ATV’de yayınlanan Kuruluş Osman dizisi sezon finali öncesi her hafta Çarşamba akşamları  ekranlara geliyordu. Dizinin sezon finali yapmasının ardından gözler yeni sezona çevrilmişti. Kuruluş Osman dizisi ne zaman başlayacak belli oldu mu? Kuruluş Osman dizisi oyuncularının sete çıktıği ve çekimlerin başladığı biliniyor. Bu sebeple yeni fragman da merakla araştırılıyor. 

KURULUŞ OSMAN NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Yaz ayının gelmesiyle Kuruluş Osman dizisi de sezon finali arasına girmişti. Eylül ayının gelmesiyle sezon arası veren diziler tekrar ekranlara dönmeye başladı. Bu sebeple diziseverler Kuruluş Osman dizisinin ne zaman başlayacağını merak ediyor. Kuruluş Osman'ın ekranlarda yerini yeniden ne zaman alacağına dair henüz herhangi bir açıklama yapılmadı.

Kuruluş Osman

KURULUŞ OSMAN HAKKINDA RESMİ AÇIKLAMA!

Dizinin resmi Intagram hesabı üzerinden yapılan açıklamada üçüncü sezonun yakında izleyici karşısına çıkacağı açıklandı. Yayınlanan fotoğrafta ‘Biz hayal kuracağız, cenk edeceğiz, mücadele edeceğiz!’ yazısı yer aldı.

KURULUŞ OSMAN BUGÜN YAYIN AKIŞINDA YER ALDI MI?

ATV YAYIN AKIŞI 

08:00 Kahvaltı Haberleri

10:00 Müge Anlı ile Tatlı Sert

13:00 ATV Gün Ortası

14:00 Zahide Yetiş ile Mutfak Bahane

16:20 Esra Erol’da

19:00 ATV Ana Haber

20:00 Biz Böyleyiz

22:25 Fantastik Dörtlü

00:25 Bir Zamanlar Çukurova

Yorumlar