Kuruluş Osman sezon finali ne zaman? Kuruluş Osman sezon finali tarihi netleşti

İki sezondur ATV ekranlarının en fazla izlenen yapımlarından biri olan Kuruluş Osman'ın son bölümü 16 Haziran Çarşamba akşamı izleyicisi ile buluştu. Heyecanın dorukta olduğu bu bölümde Osman Bey, Dukas ve Nikola'nın oyununa geldi. Dizinin sıkı takipçileri Kuruluş Osman sezon finalinin ne zaman olduğunu araştırıyor. Son bölümden sonra dizinin sezon finali tarihi belli oldu.

Google Haberlere Abone ol
17.06.2021 00:40

Burak Özçivit'in başrolünde oynadığı Kuruluş Osman, reytinglerdeki en üst sıradaki yerini korumaya devam ediyor. İzleyenlerin nefes nefese kaldığı dizinin sezon finaline sayılı günler kaldı. Yapımcılığını Mehmet Bozdağ'ın yaptığı genel yönetmenliğini ise Metin Günay'ın üstlendiği Kuruluş Osman'ın ne zaman sezon finali yapacağı kesinleşti.

KURULUŞ OSMAN SEZON FİNALİ NE ZAMAN?

Çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi olan Kuruluş Osman'da sezon finali için geri sayım başladı.

63. bölümün bitmesinin ardından yayınlanan Kuruluş Osman 64. bölümd fragman dizi gelecek hafta sezon finali yapacak.

Dönem dizileri arasında en çok izlenen projelerden biri olan Kuruluş Osman 23 Haziran Çarşamba günü 64. bölümü ile sezon finali yapıyor.  

Sevilen dizi yeni sezonu ise eylül ayında ATV ekranlarda olmaya ve seyircisi ile buluşmaya devam edecek.

osman

KURULUŞ OSMAN SEZON FİNALİNDE NELER OLACAK?

Aksaçlı ile görüşen Osman Bey'e "Sabırla beklediğin evladının doğumu gibi, sabırla kurmak istediğin devletinin doğumu yakındır!" müjdesi veriliyor.

Gizemli kadından zehir alan Zoi ise Malhun Hatun'u ve Osman Bey'i zehirlemeye çalışacak. Osman Bey ise kendisine tuzak kuran Dukas ve Nikola'dan intikam almanın peşine düşecek. 

Kuruluş Osman 64. Bölüm sezon finaliyle Çarşamba 20.00'de atv'de olacak.

Yorumlar