Kuzey Yıldızı İlk Aşk 58. son bölüm İZLE | Kuzey Yıldızı İlk Aşk 59. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 58. son bölümde heyecan dorukta. Kuzey Yıldızı İlk Aşk son fragmanında hastanede bir çok sahne yer alıyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk yeni bölüm fragmanı ile aksiyon dozu yüksek sahneler yer aldı ve sevenleri heyecanla son bölümün yayınlanmasını bekliyor. Ayrıca Kuzey Yıldızı İlk Aşk 59. bölüm fragmanı yayınlandı mı? bir diğer merak konusu olan konu. İşte tüm detaylar...

Google Haberlere Abone ol
03.04.2021 11:09

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin 58. yeni bölüm fragmanları sevenlerinden büyük ilgi gördü. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 58. yeni bölüm 2. fragmanında hastane sahnelerinde gerilim giderek artıyor. Diziyi sevenleri ekrana kilitleyecek yeni bölüm merakla bekleniyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk 59 bölüm fragmanı yayınlandı mı? detaylar haberimizde...

KUZEY YILDIZI İLK AŞK İZLE

KUZEY YILDIZI İLK AŞK 59 BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin 58. yeni bölümü bu akşam sevenleriyle buluşacak. Dizinin yeni bölümünün ardından 59. bölüm fragmanının yayınlanması bekleniyor. 

KUZEY YILDIZI İLK AŞK 58. BÖLÜM ÖZETİ

Yıldız ile Kuzey'in doğacak oğulları için bebek alışverişinde olduğu tanıtımda ikilinin isim konusunda yaşadıkları anlaşmazlık izleyenlerin yüzünü güldürüyor. Mete ve Halil İbrahim arasında seçim yapmak zorunda kalan Feride'nin tercihi merak konusu olurken, Osman ve Emin arasında gerilim yaşanıyor. Yıldız'ın ameliyatı korku dolu anlara sahne olurken, "Yıldız ve bebeğinin sağlık durumu ne olacak?" sorusunun yanıtı merakla bekleniyor.

Yıldız ve bebeğinin ölümle burun buruna geldiği korku dolu tanıtımda Kuzey'in acı içindeki hali herkesi derinden etkiliyor. İki aile hastanede gergin bekleyişi sürdürürken Kadıoğulları, Kuzey ve ailesine sert tepki gösteriyor. Kuzey ile Yıldız'ın bebeğinin dünyaya geldiğini gören herkes şoke olurken, Yıldız'ın sağlık durumu merakla bekleniyor.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK’IN ÖNCEKİ 57. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Kuzey, kendini affettirmek için Yıldız'ı kaçırdı ancak işler planladığı gibi gitmedi. İnadından vazgeçmeyen Yıldız, Kuzey'in elinden kurtulmanın bir yolunu buldu. Yıldız, Kuzey'i peşinden koştursa da sonunda onu affetti. Mutlu ve huzurlu hayatlarına geri dönen Yıldız ve Kuzey çiftinin, bebeklerinin cinsiyetini öğrenme zamanı geldi ancak Nahide, doktorun müjdeli haberi açıklamasına fırsat vermedi. Yeğenine cinsiyet partisi düzenlemek isteyen Nahide, organizasyon için harekete geçti.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK DİZİ KONUSU

Kuzey'le Yıldız; bir köprünün üstündeki iki inatçı keçi, aynı denizin iki hırçın dalgasıdır. Yıldız, Kuzey'i, kendini bildi bileli sevmektedir. Ondan başkasını gözü görmemiştir. Aileler de birbirinin can dostu olduğundan Kuzey'le Yıldız'a ivedilikle birer söz yüzüğü takılır. Amma ve lakin, Kuzey, üniversite okumak için İstanbul'a gittiğinde tüm sözlerini unutur, yeni aşklara yelken açar.

Bu durum, ailesi ve Yıldız tarafından öğrenildiğinde ise Kuzey, kendi ailesi dahil köydeki herkes tarafından aforoz edilir. Artık Kuzey'in ne bir memleketi, ne de bir ailesi vardır. Yıldız, Kuzey'ini, göğünü ayakta tutan direğini, bildiği tek yönünü kaybetmiş, kalbine çakılan bir kazıkla öylece kalakalmış, bunun acısını, bir an olsun unutmamıştır.

Kuzey, aşık olduğu kadınla evlenmiş, üç çocuk sahibi olmuştur ama Yıldız'a yaşattığını tam yirmi sene sonra yaşamış, terk edilmiş; üstelik dolandırılıp sıfır noktasına gelmiştir. Kuzey, yıllar önce binbir umutla geldiği ve hayallerini, en güzel günlerini yaşadığı şehri, üç kızıyla birlikte terk edip memleketine dönmeye karar verir.

Kızlarıyla birlikte kendisini doğduğu topraklara kabul ettirecek, ettiremese de gitmeyecek, orda kalacaktır. Ama Yıldız, onu geldiği yere göndermeye, onu döndüğüne pişman etmeye yeminlidir. İşin içine bir de biri genç kadınlığın eşiğinde, biri ergenliğin doruklarında, diğeri de çocuk yaşta üç tane kız çocuğu ve Kuzey yüzünden birbirine düşman olmuş iki aile eklenince olaylar kontrol edilemez bir hal alır.

Kuzey gitmemeye, Yıldız affetmemeye, aileler de barışmamaya yeminlidir. Bu inat hikayesinden en çok inat eden, pes etmeyen galip çıkacaktır. Şimdilik kimsenin pes etmeye niyeti yoktur.

Kuzey Yıldızı dizisi yapımcısı ve oyuncu kadrosu

Yapım:Süreç Film

Yönetmen:Ersoy Güler

Oyuncu Kadrosu:

Yıldız: Aslıhan Güner

Kuzey: İsmail Demirci

Sefer: Toygan Avanoğlu

Nahide: Merve Şen

Mine: Aslıhan Kapanşahin

Feride: Gizem Güneş

Gökçe: Berfin Nilsu Aktaş

Emin: Korcan Kol

Osman: Can Kızıltuğ

Kamer: Ecem Çalhan

Poyraz: Burak Can

Hanife: Ferda Kaynar

Yaşar: Cezmi Baskın

Şeref: Hüseyin Soysalan

Emine: Uğur Demirpehlivan

Pembe: Zeynep Kankonde

Yorumlar