La Casa De Papel 5. sezon ne zaman başlıyor? La Casa De Papel 5. sezon yeni fragman izle

La Casa De Papel 5. sezonu için artık nefesler tutuldu. Netflix'in yeni La Casa De Papel paylaşımı dizi hayranlarını heyecanlandırdı. Geçtiğimiz günlerde yapılan paylaşımda çekimlerin tamamlandığı duyurulmuştu. Netflix yaptığı son paylaşımda 5. sezon için tarihleri açıkladı. La Casa De Papel 5. sezon yeni fragman yayınlandı mı? La Casa De Papel 5. sezon ne zaman başlıyor?

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol

La Casa De Papel 5. sezonu milyonlarca dizi sever tarafından bekleniyor. Dizinin 8 bölümden oluşan 4. kısmı 3 Nisan 2020'de yayımlanmıştı. Bu tarihten beri beklenen 5. sezon ile ilgili gelişmeler yaşandı. Peki, La Casa De Papel 5. sezon yeni fragman yayınlandı mı? La Casa De Papel 5. sezon ne zaman başlıyor?

LA CASA DE PAPEL 5. SEZON NE ZAMAN?

La Casa De Papel 5. sezon için çekimlerin tamamlandığı geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu. Son sezon için heyecanla beklenen tarih de açıklandı. Netflix tarafından yapılan paylaşımda 5. sezonun 2 kısımda yayınlanacağı bildirildi. 5. Sezon 1. Kısım 3 Eylül'de, 2. Kısım 3 Aralık'ta yayınlanacak. 

La Casa De Papel 5. sezon

LA CASA DE PAPEL YENİ SEZONDA NELER OLACAK?

La Casa de Papel'in merakla beklenen 5. sezonunun Alvaro Morte'nin canlandırdığı Profesör ve soygun ekibinin pek çok açıdan imkansız gibi görünen soygunu nihayet tamamlaması bekleniyor.

Dizinin ilk sezonlarında Raquel Murillo isimli polis amirini canlandıran ancak daha sonra taraf değiştirerek karakteri "Lizbon" ismiyle soygun ekibine katılan Itziar Ituño da pek çok "La Casa de Papel" hayranı gibi dizinin nasıl sona ereceğini merak etse de bunun daimi bir son anlamına gelebileceğinden üzüntü duyduğunu belirtiyor. Ancak Ituño verdiği yeni röportajda 6. sezonun çekilme ihtimalini tamamen ihtimal dışı bırakmadı.

Sevilen oyuncu açıklamasında şu ifadeleri kullandı: "Bence La Casa de Papel'in hikayesini burada bitirmek doğru bir karar ancak bunun gelecekte yeniden ele alınıp alınmayacağını kim bilebilir? Ben de yormaması ya da tatsız hale gelene kadar esneyen bir sakıza dönüşmemesi için hikayelerin doğru uzunlukta olması gerektiğini düşünenlerdenim. Mekana, geçmişe ve özellikle ekibe duyduğunuz sevgiye alışırsınız. Bu başladığımızdan bu yana dev bir macera oldu ve sanırım çekimlerin son gününde çok ağlayacağız."

LA CASA DE PAPEL KONUSU NEDİR?

Bir suç dehası planını gerçekleştirmek üzere polisi ustalıkla yönlendirirken sekiz hırsız, rehineler alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kilitler.

Álex Pina tarafından yaratılan televizyon dizisinin iki kısma ayrılan bir tek sezondan ibaret olması planlanmıştı. 15 bölümden oluşan dizi ilk olarak 2 Mayıs 2017 - 23 Kasım 2017 tarihlerinde İspanyol televizyon kanalı Antena 3'te yayımlandı. 2017 sonlarında Netflix, dizinin dünya genelinde dijital yayın haklarını satın aldı. Diziyi daha kısa 22 bölüme bölen Netflix, ilk kısmı 20 Aralık 2017'de ve ikinci kısmı 6 Nisan 2018'de yayımladı. Nisan 2018'de Netflix, dizinin bütçesini belirgin oranda artırarak 16 yeni bölüm siparişi verdi. 8 bölümden oluşan 3. kısım 19 Temmuz 2019'da yayımlandı. 8 bölümden oluşan 4. kısım ise 3 Nisan 2020'de yayımlandı.

Bir suç dehası planını gerçekleştirmek üzere polisi ustalıkla yönlendirirken sekiz hırsız, rehineler alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kilitler.

Alex Pina tarafından yaratılan televizyon dizisinin iki kısma ayrılan bir tek sezondan ibaret olması planlanmıştı. 15 bölümden oluşan dizi ilk olarak 2 Mayıs 2017 - 23 Kasım 2017 tarihlerinde İspanyol televizyon kanalı Antena 3'te yayımlandı. 2017 sonlarında Netflix, dizinin dünya genelinde dijital yayın haklarını satın aldı. Diziyi daha kısa 22 bölüme bölen Netflix, ilk kısmı 20 Aralık 2017'de ve ikinci kısmı 6 Nisan 2018'de yayımladı. Nisan 2018'de Netflix, dizinin bütçesini belirgin oranda artırarak 16 yeni bölüm siparişi verdi. 8 bölümden oluşan 3. kısım 19 Temmuz 2019'da yayımlandı. 8 bölümden oluşan 4. kısım ise 3 Nisan 2020'de yayımlandı.

Yorumlar