Mahkum dizisi 5. bölüm ne zaman, hangi gün? Mahkum dizisi yeni bölüm bugün akşam var mı?

Başrollerinde Onur Tuna ve İsmail Hacıoğlu'un yer aldığı yapımın detayları merak ediliyor. Perşembe akşamları izleyicisiyle buluşan Mahkum dizisinin 5. bölümün ne zaman, hangi gün yayınlanacağı araştırılıyor. Peki, Mahkum dizisi 5. bölüm ne zaman, hangi gün? Mahkum dizisi yeni bölüm bugün akşam var mı?

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
Mahkum dizisi 5. bölüm ne zaman, hangi gün? Mahkum dizisi yeni bölüm bugün akşam var mı?

Fox tv'nin yeni sezon dizisi Mahkum seyircisinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Yönetmenliğini Volkan Kocatürk’ün üstlendiği, senaryosunu Uğraş Güneş’in uyarladığı Mahkum dizisi hangi ekrana geleceği merak ediliyor. Peki, Mahkum dizisi ne zaman, hangi gün bugün akşam var mı?

MAHKUM NE ZAMAN, HANGİ GÜN?

5. yeni bölüm fragmanı yayınlanan Mahkum dizisinin yeni bölümü bu akşam yayınlamayacak.

Dizinin yeni bölümünün 13 Ocak Perşembe günleri FOX TV'de izleyicisiyle buluşması bekleniyor.

MAHKUM 4. BÖLÜM ÖZETİ

“Yalnız değilsin Savcı. Bütün insanlar mahkum. Kimi özgürlüğe, kimi köleliğe…”

Hücre duvarına kazıdığı ipuçlarının peşinde olan Fırat, Hacı’yı köşe bucak arar. İpuçlarını vermeye kolay kolay niyetli olmayan Hacı, Fırat’ı büyük riske sokacak isteklerin peşindedir. Fırat bir yandan ipuçlarını kovalarken diğer tarafta Cemre, davanın seyrini değiştirecek bir hamle yapar. Yeniden olay yeri canlandırma için savcılığı büyük baskı altına almıştır.

Savaş’ın geçmişinden gelen gizemli kadın Ferda, Barış’ın hayatını allak bullak eder. Zarfları kimin yolladığını çözmeye çalışırken, bir de bu kadının ortaya çıkması Barış’ı iyiden iyiye köşeye sıkıştırır. Yoksa o zarfları yollayan Ferda mıdır? Barış, Sasha’nın da yardımıyla bu çok bilinmeyenli denklemi çözme mücadelesine girişir…

 MAHKUM DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Dizide, İdealist bir Cumhuriyet Savcısı olan Fırat Bulut (Onur Tuna), bir sabah uyandığında kendini cezaevinde bulur. Hiçbir şey hatırlamıyordur ve eşiyle kızını öldürmekten yargılanıyordur… Hapsedilmesinden önce araştırdığı en son dava, ülkenin en önce gelen ailelerinden olan Yesari'lerin halefleri olan ikiz kardeşlerden, Barış Yesari'nin davasıdır… Kendisine kurulan komployla bu çıkmaza düşen Fırat, masumiyetini kanıtlayabilecek midir?

MAHKUM DİZİSİ OYUNCULARI KİMDİR?

Mahkum dizisi oyuncuları arasında Onur Tuna, İsmail Hacıoğlu, Seray Kaya, Melike İpek Yalova, Hayal Köseoğlu, Hakan Karsak, Anıl İlter, Tugay Mercan, Muharrem Türkseven, Bülent Seyran, Furkan Kalabalık, Burcu Cavrar, Alara Bozbey, Gürberk Polat, Murat Şahan, Gökhan Tercan, Alya Sude Mazak, İlker Yağız Uysal, Nihal Koldaş, Bülent Düzgünoğlu, Mehmet Ulay ve Hakan Salınmış gibi ünlü isimler bulunuyor.

 

Yorumlar