MasterChef Araz kimdir, tam adı nedir? MasterChef Araz nereli, kiminle evlidir?

MasterChef Araz kimdir, nerelidir? yarışmada devam ettiği süre boyunca merak ediliyor. Ayrıca MasterChef yarışmacısı Araz Aknam'ın özel hayatı da merak edilenler arasında. Araz Aknam MasterChef programına nişanlısıyla katılmıştı. Peki MasterChef Araz Aknam kiminle evli, gerçek adı nedir? İşte hakkında detaylar...

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
MasterChef Araz kimdir, tam adı nedir? MasterChef Araz nereli, kiminle evlidir?

MasterChef yarışmacısı Araz Aknam 30 yaşında ve 2021 yılında favori yarışmacılar arasında yer alıyor. Masterchef Araz kimdir, gerçek adı ne? detaylı olarak öğrenmek isteyenler tarafından araştırılıyor. MasterChef Araz aslen nereli, kiminle evli? bir diğer merak edilen sorulardan. Masterchef Araz Aknam ana kadroya girme başarısını göstermiştir. 

MASTERCHEF ARAZ KİMDİR?

Masterchef yarışmacısı Araz Aknam 30 yaşında ve İran Azerisidir. Araz Aknam yarışmaya İstanbul'dan katılmaktadır. İran'da 10 yıl yaşayan Araz Aknam'ın mesleği inşaat mühendisliğidir. Yarışmacının daha önceden herhangi bir mutfak deneyimi olmasa da küçük yaşlardan itibaren mutfağa ilgili olduğunu belirtiyor. Araz Aknam ABD'de 8 yıl yaşamış ve Amerikan futbolu oynamaktadır. 

Masterchef Araz kimdir

MASTERCHEF ARAZ EVLİ Mİ?

Masterchef Araz Akman Ecem Aknam ile evli

MASTERCHEF ARAZ TAM ADI NEDİR?

Yarışmacının tam adı Araz Aghnami Aknam'dır. 

MASTERCHEF ARAZ INSTAGRAM ADRESİ NEDİR?

Masterchef Araz Akman İnstagram hesabı "@arazagak" şeklindedir. Masterchef Araz'ın ınstagram sayfasında 50 bine yakın takipçisi bulunuyor. 

 

Yorumlar