MasterChef Türkiye'de eleme adayları kimler oldu? MasterChef Türkiye'de dokunulmazlığı kim kazandı?

MasterChef Türkiye'de 21 Eylül dokunulmazlığı kim kazandı, eleme adayları kimler oldu? merak ediliyor. MasterChef Türkiye TV8'de tüm hızıyla devam ediyor. MasterChef Türkiye'de son olarak Tunahan'ın elenmesi herkesi duygulandırdı. MasterChef Türkiye'de bu hafta eleme adayları kim oldu? bu sebeple yoğun olarak aranıyor.

Magazin
Haber Girişi:
Son Güncelleme:
Google Haberlere Abone ol
MasterChef Türkiye'de eleme adayları kimler oldu? MasterChef Türkiye'de dokunulmazlığı kim kazandı?

MasterChef Türkiye'de bugün dokunulmazlık oyunu büyük heyecana sahne oldu. MasterChef eleme adayları kimler oldu? bugün dokunulmazlık oyununun ardından belli oldu. Tuhahan'a MasterChef Türkiye jürisi Somer Sivrioğlu veda etti. TV8'de yayınlanmaya devam eden MasterChef Türkiye'de bu akşam dokunulmazlık oyununda 3 isim tabaklarını yetiştirebildi.

MASTERCHEF HAFTANIN İLK ELEME ADAYLARI KİMDİR?

MasterChef Türkiye 2021'de dokunulmazlığı kazanan Burcu'nun seçimi ile ilk eleme adayı Mustafa oldu. İkinci aday ise Sergen olarak açıklandı.

MASTERCHEF'TE DOKUNULMAZLIĞI KİM ALDI?

MasterChef'te bu akşam dokunulmazlığı kazanan isim Burcu oldu. Burcu, Eren ve Hasan dokunulmazlık oyununda jüriye tabağını tamamlayan üç isim oldu, diğer yarışmacılar tabaklarını yetiştiremedi.

SOMER SİVRİOĞLU'NDAN MASTERCHEF TUNAHAN'A: YÜZÜN GÜLEÇ OLSUN MAYHOŞ ÇOCUK

Yarışmanın jüri üyelerinden Somer Sivrioğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Tunahan'a veda etti. Mehmet Yalçınkaya'nın da yer aldığı kare yaklaşık 1540 bin beğeni ve çok sayıda yorum aldı.

Somer Şef'in Instagram paylaşımı şöyle:
"Her zaman öğretmiyoruz, bazen de öğreniyoruz, öyle güzel ve doğru şeyler söyledi ki Tunahan vedasında. 'Hayatı, zamanında yeterince ciddiye aldığımda ve uçmak istediğimde hep kanatlarımı kırmaya çalıştılar. O yüzden de, ben bu maskeyi kendim değil, toplumun baskısıyla oluşturdum diyebilirim. Bu kendine güvenmenin de benim sorunum fakat, bu benim kendime empoze ettiğim bir şey değildi, bu bulunduğum çağdan ve toplumdan kaynaklı olan bir şeydi. Ben, buradan beni dinleyen herkese sesleniyorum. Lütfen, bu ülkenin gençlerine şans versinler ve o şans verildiğinde neler yapabileceklerini izlesinler.' Bu ülkenin güzel gençlerine çok daha umutlu, güvenli ve aydınlık bir gelecek bırakmak hepimizin boynunun borcu olsun. Heeee Tunahan, kocaman bir heeeee. Yolun açık, yüzün güleç olsun mayhoş çocuk."tunahan

Yorumlar