MasterChef Yasin, haberi alınca gözyaşlarına boğuldu

MasterChef Türkiye'de elemeye kalan Yasin; Ekin, Alican ve Mustafa arasında elenmediğini öğrenince hüngür hüngür ağladı.

Google Haberlere Abone ol
MasterChef Yasin, haberi alınca gözyaşlarına boğuldu
16.11.2019 10:40

TV8 ekranlarında yayınlanan ve büyük bir keyifle izlenen MasterChef Türkiye'de eleme gecesinin olduğu bölümde eleme potasından kurtulan Yasin'in gözyaşları damga vurdu.

YILAN BALIĞI YEMEĞİ YAPTILAR
Eleme potasında yarışmanın en iddialı ve en çok konuşulan isimleri vardı. Elemeye Yasin, Ekin, Mustafa ve Alican çıktı. Yarışmacılara eleme yemeği olarak yılan balığı şiş yemeği verildi. Somer Şef'in yemeğine en yakın yemeği yaparak eleme potasından kurtulan ilk isim ise Ekin oldu.

GÖZYAŞLARINA BOĞULDU
Potadan ikinci kurtulan isim ise Yasin oldu. Yarışmanın en renkli karakteri olan Yasin yarışmaya devam ettiğini duyunca gözyaşlarına boğuldu. Kendisinden beklenmeyen bir tepki veren Yasin, geride kalan Alican ve Mustafa'ya sarılarak hüngür hüngür ağladı. Yarışmanın başından beri eğlenceli kimliğiyle fenomen haline gelen Yasin'in gözyaşları ise herkesi şaşkına çevirdi.

 ÜNLÜ ŞEFLERE DEMEDİĞİNİ BIRAKMADI
Son ikiye kalan Mustafa ve Alican arasında yarışmaya veda eden isim Mustafa oldu. Masterchef'ten elenmeyi beklemeyen Mustafa, sinirlerine hakim olamayınca şeflere öfke kustu. Beklemiyordum. Alican'ın tabağı benim tabağımdan iyi değildi. her şey eksikti. Bana 4 tane soğan söylediniz. Defne yaprağı da yoktu. Üzgünüm keşke tabak yapamasaydım da gitseydim. Burada görselliğe önem vermiyorsanız niye benden görsel bir şey istediniz. Keşke ben buraya başvurmasaydım, kimse beni tanımasaydı." diyerek Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna'ya öfke kustu. Şeflerin konuşmasına izin vermeyen Mustafa, önlüğünü çıkartarak mutfağı terk etti.

 

Yorumlar