MasterChef'den diskalifiye edilen Murat Özdemir'den yeni skandal

MasterChef Türkiye ile adını duyuran ve papağanına eziyet ve küfrederken yayınladığı görüntüler nedeniyle yarışmadan diskalifiye edilen Murat Özdemir, sosyal medyada yaptığı canlı yayında polis ve jandarmaya küfrettiği iddiasıyla ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü. Özdemir merkeze götürülmeden önce ekiplere para teklifinde bulundu.

MasterChef'den diskalifiye edilen Murat Özdemir'den yeni skandal - Sayfa 1

MasterChef Türkiye'den diskalifiye edilen, evinde beslediği papağanına eziyet ettiği görüntülerle gündeme gelen Murat Özdemir'in, sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayınında polis ve jandarmaya küfrettiğini iddia eden vatandaşlar polise ihbarda bulundu.

MasterChef'den diskalifiye edilen Murat Özdemir'den yeni skandal - Sayfa 2

Şikayet üzerine gelen polis ekibi, Murat Özdemir’e ulaşamadı. Ekipler, Özdemir’in aracını kaldırım üzerinde park halinde görüp, durumu trafik ekiplerine bildirdi. 


MasterChef'den diskalifiye edilen Murat Özdemir'den yeni skandal - Sayfa 3

Hatalı park edilen araç çekici ile kaldırılmak istendi. Bu sırada Özdemir, aracının yanına geldi. Çekici personeli, Murat Özdemir’e polis memurlarının talebi üzerine aracı çektiklerini söyledi.


MasterChef'den diskalifiye edilen Murat Özdemir'den yeni skandal - Sayfa 4

Özdemir ise "Yemişim memurunu" diyerek çekici personeline para teklifinde bulundu. Özdemir, bu sırada olay yerindeki polis ekiplerine de direndi.