Masumiyet 10 bölüm canlı izle | Düğüm çözülüyor

Fox TV ekranlarında yayınlanan Masumiyet dizisi bu akşam 10. bölümüyle ekrana geliyor. Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ gibi ünlü isimlerin yer aldığı dizinin yeni bölümünde, İsmail’in olay gecesi, olay yerinde olduğunun ortaya çıkması, şiddet gecesiyle ilgili tüm ezberleri bozar. Detaylar haberde.

Google Haberlere Abone ol
Masumiyet 10 bölüm canlı izle | Düğüm çözülüyor
28.04.2021 18:49

Çarşamba akşamları izleyici ile buluşan Masumiyet dizisi yeni bölümde yine heyecanlı anlar yaşanıyor. Bu bölümde Hale’nin İsmail düğümünü tamamen çözmesiyle tüm dengeler değişir, artık polisin hedefinde yeni bir isim vardır. Dizinin hayranaları yeni bölümü canlı seçeneklerini araştırıyor.

 

MASUMİYET 10. BÖLÜM CANLI İZLE

MASUMİYET 10. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

İsmail’in olay gecesi, olay yerinde olduğunun ortaya çıkması, şiddet gecesiyle ilgili tüm ezberleri bozar.

Hale, adım adım İsmail’in sonuna yürürken, Ela ise kendi gerçeğinin peşinde İlker’le tehlikeli bir oyunun içindedir. Telefonun ucundaki suç ortağı tarafından yönlendirilen Ela’nın attığı yanlış adımlar onu hiç istemediği sonuçlara götürür.

İrem ve Cenk arasındaki tek taraflı gerilim giderek tırmanırken, İrem burun buruna geldiği gerçeklerin acısıyla yeni bir karar alır. Diğer yanda, Bahar ve Harun iş birliği, Ilgaz cephesini köşeye sıkıştırmaya devam eder.

Hale’nin İsmail düğümünü tamamen çözmesiyle tüm dengeler değişir, artık polisin hedefinde yeni bir isim vardır.

Yorumlar