Masumiyet 7. yeni bölüm izle! Masumiyet son bölüm izle 8. bölüm fragmanı çıktı mı

Masumiyet 7. bölümü Fox Tv'de bu akşam ekrana geliyor. Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır, İlayda Alişan ve Serkay Tütüncü'nün oyuncu kadrosunda yer aldığı yapım her hafta seyircileri etkilemeyi başarıyor. Masumiyet 7. bölüm izle haberimizde. İşte Masumiyet yeni bölüm fragmanı detayı...

Google Haberlere Abone ol
Masumiyet 7. yeni bölüm izle! Masumiyet son bölüm izle 8. bölüm fragmanı çıktı mı
07.04.2021 16:28

Masumiyet dizisi FOX TV ekranlarında 7. bölümüyle bugün yayınlacak. Dizi severler heyecan dolu 8. bölümün fragmanını aratıyor. Masumiyet 7. bölüm izlenmesinin ardından 8. bölüm fragmanının çıkması bekleniyor. Masumiyet 7. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte detaylar...

MASUMİYET TIKLA İZLE

MASUMİYET YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Hale, Harun ve Bahar buluşmasını, kendi hedeflerine yönelik bir planın parçası haline getirirken İrem tamamen Hale'nin kontrolüne geçer.

Banu'nun yönlendirmesiyle hareket eden Timur ise Hale'nin Bahar'a karşı en büyük silahı olur. Üzerine oynanan oyunlardan habersiz, evden kaçan kızının peşinde olan Bahar, Ela'nın nereye gittiğini anlayıp harekete geçer.

Ela ise sığındığı eski yazlık evde hiç beklemediği bir anda karşısında İlker'i bulur. Aralarındaki büyük yüzleşme Ela'yı bir kez daha alt üst ederken, Bahar'ın attığı adım yüzleşmenin seyri değişir.

Diğer yanda, İrem boşanma konusunda çark eder fakat İlker var gücüyle Ela'nın peşindedir. İrem, Hale'nin evliliğiyle ilgili telkinlerine rağmen soru işaretleri içindedir ve sorularının cevabı sadece Ela'dadır.

Ilgazlar cephesinde her şey yolunda gidiyor gözükürken, Harun'un dengeleri değiştirecek gizli gündemleri vardır.

 

Yorumlar