Masumlar Apartmanı 32. bölüm full izle | Masumlar Apartmanı 32. Bölüm Fragmanı

TRT 1 ekranlarında seyircisi ile buluşan Masumlar Apartmanı 32. bölüm bu akşam yayınlanıyor. Dizinin hayranları, bugünü sabırsızlıkla bekliyordu. Yeni bölümde, Han, birçok sıkıntı ile başa etmekte zorlanırken İnci ile Barış arasındaki samimiyet karşısında çileden çıkar.

Google Haberlere Abone ol
04.05.2021 18:38

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun içi” romanından esinlenerek yazılan Masumlar Apartmanı 32. bölümünde heyecan verici olaylarla ekrana geliyor. Naci, tedavi konusunda Han’ın istediklerini kabul eder. Ancak Naci'nin bir şartı vardır.

MASUMLAR APARTMANI 32. BÖLÜM CANLI İZLE

Masumlar apartmanı

MASUMLAR APARTMANI 32. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Han, başındaki dertlerin hangi biriyle uğraşacağını bilemezken İnci’yle Barış arasındaki samimiyet karşısında çileden çıkar. Hikmet isteme hazırlıkları için herkesi seferber eder ve sonunda tüm aile toplanıp Memduh’un evine giderler. İnci’nin yeni işinin kutlama yemeğini fırsat bilen Gülben ve Neriman ise farklı planlar yapar.

Ancak herkes dışardayken Hikmet’in gizlice yaptığı bir şey büyük bir krize yol açar. Bu kriz, Han’ın radikal bir karar almasıyla sonuçlanır. Han’ın emrivakisi, Safiye’yi delirme noktasına getirir. Naci ise tedavi konusunda Han’ın istediklerini yapacağını söyler. Ancak bir şartı vardır.

Masumlar apartmanı

MASUMLAR APARTMANI'NIN KONUSU NEDİR?

Gerçek bir hayat hikayesi olan “Masumlar Apartmanı“, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun içi” romanından esinlenerek hazırlandı.

Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci’nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazayla değişecektir. İnci’nin karışacağı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Han’ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Mola) ve Gülben’in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. “Aşk”, İnci ve Han’ın her şeye rağmen birbirlerinden kopmasına engel olacak mıdır?

Masumlar apartmanı

Yorumlar