Masumlar Apartmanı 46. Bölüm izle! Masumlar Apartmanı son bölüm kesintisiz tek parça izle

Salı akşamları TRT 1'de yayınlanan Masumlar Apartmanı 46. bölümüyle ekrana geliyor. Bu bölümde, Gülben’in Esat’ın teklifini kabul ettiğini duyan Safiye için en güvendiği kale de yıkılmıştır. Dizinin takipçileri Masumlar Apartmanı 46. Bölüm kesintisiz izlemek için detaylar merak ediliyor.

Google Haberlere Abone ol
Masumlar Apartmanı 46. Bölüm izle! Masumlar Apartmanı son bölüm kesintisiz tek parça izle
10.11.2021 00:53

Başrollerinde Ezgi Mola, Birkan Sokullu gibi oyuncuların rol aldığı Masumlar Apartmanı 46. Bölümüyle seyircisinin karşısına çıkıyor. Geçen hafta Gülben'in doktora gitmesinin ardından yaşanan gelişmeleri kaçırmak istemeyen izleyiciler, Masumlar Apartmanı son bölüm kesintisiz tek parça izlemek istiyor. Detaylı bilgiler haberde.

MASUMLAR APARTMANI 46. BÖLÜM İZLE

MASUMLAR APARTMANI 46. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Gülben’in Esat’ın teklifini kabul ettiğini duyan Safiye için en güvendiği kale de yıkılmıştır. Bu evliliğin bu şekilde gerçekleşmesini engellemek içinse aklında farklı bir strateji vardır. Gülben ise Safiye’nin her şeyi bildiğinden habersiz, Esat’la evlilik hazırlıklarına başlar. Fakat içten içe kendini sorgularken ailesinden gizli evlenecek olmanın getirdiği yük onu kemirmeye başlar.

Bir yandan da Safiye’nin oyunlarıyla tetiklenen korkuları kendini içinden çıkılmaz bir durumda hissetmesine yol açar. Han’ın gündemi ise sadece evdeki sorunlar değildir artık. Ceylan’la yüzleşmeye karar verir.

Diğer taraftan Rüya’nın üvey babası Vedat’la henüz işi bitmemiştir. Bu sırada sabah Gülben’in evden çıktığını fark eden Safiye, onun evlenmeye gittiğine inanır ve beklenmedik bir hamle yapar.

 

Yorumlar